Canesten GYN Kombi

23. apr 2022

Ahojte, prosim vas ak ste uzivali canesten vaginalnu tabletu (1ks) kedy ste pocitili zlepsenie? Dala som si ju predvcerom vecer ale stale citim palenie a svrbenie. Davam si aj krem. Dakujem pekne.

katka13katka
23. apr 2022

Mne canesten vobec nezabera na mykozu. Tiež som skúšala tabletku aj krém ale nepomohlo 🤷

autor
23. apr 2022

@katka13katka mne praveze pred par rokmi velmi rychlo zabral ale teraz akosi nic ...co ti teda pomaha?

eviku777
23. apr 2022

Predvcerom? a ako vies dnes posudit ci ucinkuje? ved to je nerealne… niekolko dni posobi a “ vyteka” az po par dnoch budes vediet ci ucinkuje

eviku777
23. apr 2022

@katka13katka zabera, pokial mas mykozu, akonahle je mykoza smiesana s bakterialnou infekciou co vela zien nevie rozlisit tak automaticky nezaberie

sasha10
23. apr 2022

Zabera mne ako jedina, ale prve pride este zhorsenie podla mna a tak po 3 dnoch už je pokoj. Určite nezaberie hneď, tak 3 dni počítaj.

autor
23. apr 2022

@sasha10 super dakujem, ved prave ze dnes citim tiez ze je to horsie, tak este pockam par dni a ked nic tak pojdem k doktorke

autor
23. apr 2022

@eviku777 ok vdaka za odpoved, to som prave nevedela ze ako dlho asi trva kym zaucinkuje