Canesten a menštruácia - skúsenosti

tana2308
24. aug 2020

Môžem zajtra použiť canesten tablety, ak mám mať v štvrok/piatok menštruáciu prípadne užívať popri krvácaní, keď je slabé? Aké s tým máte skúsenosti? Ja som ho musela použiť aj minulý mesiac, pretože cítim svrbenie a teraz to prišlo znovu.

viikkki
24. aug 2020

@tana2308 Ak ešte nemáš menzes tak kľudne môžeš, prelieč aj canesten krémom partnera lebo potom si to budete stále navzájom prenášať, neviem ci sa to môže pri všetkých tabletach ale ja som používala macmirror vkladacie guľôčky 4 dni aj pri menštruácii 😕

tana2308
autor
24. aug 2020

@viikkki a partner sa má ako dlho liečiť?

tana2308
autor
24. aug 2020

Môže to svrbenie byť aj reakcia na parfumované intímky?

diaalex
24. aug 2020

@tana2308 Radim ti probiotiká 🙂 1 deň si ich dáš a účinkuje 3 dni 🙂 cely proces liečenia trvá 8 dni 🙂

tana2308
autor
24. aug 2020

@diaalex sú voľnopredajné?

viikkki
24. aug 2020

@tana2308 určite áno, nos len bavlnené nohavičky,používaj len neparfumovane vložky a toaletný papier, intímne mydlo by som tiež vylúčila na minimum umy sa len každý večer čistou vodou... Pokiaľ nemá partner príznaky tak len preventívne 3 dní a pokiaľ ma tak kým úplne nezmiznu, kúp si aj biopron probiotika sú výborné stačí jedna tabletka denne 🙂

viikkki
24. aug 2020

Ešte radím ale tak to je už na tebe kým sa nedáš dokopy nehol sa tam dole uvidíš ten rozdiel 😊

diaalex
25. aug 2020

@tana2308 áno 🙂 Probio som si dala v utorok a v stredu mi prišla ms 🙂
Mám s nimi čerstvú skúsenosť 🙁 ale kombinovala som to s rosalginom 2x denne a jenamazol krémom + biogaja 😊 behom 4 dni mi nič nebolo 😊