Canesten 6D - recenzie

27. júl 2020

Ženy, už som sem predtým písala, dala som si canesten v utorok, pomaly mi svrbenie ustupovalo, ale rozmýšľam nad kúpou 6d canestenu pre istotu, aj keď mám pocit, že ma to preliečilo, stále mam pochybnosť. Chcem sa opýtať, či s tým už niektorá nemáte skúsenosť, že či je to dobrý nápad vziať dvakrát po sebe canesten v takom krátkom rozmedzí a či vôbec.

27. júl 2020

@tana2308 podľa mňa kľudne môžeš ja som to tiež tak brala a zabralo tie tabletky sú dobré

27. júl 2020

@viikkki takže je to vporiadku dať si prvý týždeň 1d canesten a deuhý týždeň 6d canesten? Canesten asi šarapatu ani nedokáže urobiť, ale môžte ma presvedčiť o opaku, ak sa mýlim

maculka8
27. júl 2020

Ja síce neviem aký je 6dnovy canesten, ale podľa mňa ako mastičky môžeš dlhšie používať...kľudne si kúp aj fungicidin je veľmi dobrá mastička, na volny predaj) dobre by bolo ak máš macmiror...a hlavne si daj pozor žiadne, tampóny, umelé vložky(ako always) skôr aby boli také prírodné vatove (kľudne libress), tiež žiadne parfumované!!! Ak si doma v takomto teple,najlepšie chodit bez spodného prádla(,,vetrať😆), to boli rady mojej dr. mávala som to 6*do roka,prešla som k tejto dr toto mi poradila a super! ☺️😉 )

patha155
28. júl 2020

Mozes, ale nabuduce skus najprv 6 dnovy. Moja dr mi radila radsej dlhsie preliecit. Ja som sa s tym dlhe roky trapila. Masticku mozes tiez dlhsie uzivat. A skus patrat po problemoch. U mna boli mega problem tanga, zly material nohaviciek, antibiotika a bazeny verejne. To som si po kazdom kupalisku ci plavarni davala probioticke capiky.

28. júl 2020

@patha155 u mňa to boli tiež tangá pred rokom, odvtedy som ich nemala a teraz keď som si ich dvakrát obliekla tak zrazu nastal problém, neviem či v tých tangách neostali tie baktérie alebo čo

sara07
28. júl 2020

@tana2308 prádlo by sa malo vyvarit na 90 stupnov a riadne prežehlit a udajne je dobré aj všetky uteraky a postelné pradlo ale čo je na tom pravdy neviem

barfu85
28. júl 2020

@tana2308 Ja osobne odporucam spominany Fungicidin. Mne neskutocne pomohol. Aktualne som po prelieceni Macmiror-om a stale mam pocit,ze zo nie je to prave orechove. A co tu babulky spominaju ohladne spodneho pradla,tak to je svata pravda. U mna nastal problem po tangacoch,takze odvtedy pekne bavlnene nohavicky, ved na vyber je a nie vsetky su styl bombardaky. A tiez by som si dala pozor na prijem cukru, kradkodobe svrbenie mi vybehlo vzdy, ked som sa natlacila nadmernym mnozstvom sladkeho 🙃😁

28. júl 2020

@barfu85 cukor u mňa nehrá veľkú rolu, cukru sa vyhýbam a tangá už som prežehlila, ešte musím nohavičky

patha155
28. júl 2020

@tana2308 mozno ostali, mozno nie 🤷‍♂️ ja som sa roky trapila, az potom som so vsetkym sekla a skusala. Aj som si dllllho zehlila nohavicky. Ale tanga mi ostali stale problem. Som sa zmierila s tym, ze mam dole citlivu pipinu a ze musim davat mega bacha. Pri tangach to bude skor tym, ze jak sa suchaju, tak z prdele sa bakterie suchnu dole a uz je problem na svete u mna. A este, teraz v lete si vzdy musim nosit nahradne nohavicky. Bo dakedy normalne citim, ze ked sa mi spotia, ze ma zacina svrbiet pinda. Vymenim, utriem a ficim dalej. A este som musela zmenit gel na intimnu hygienu. Skusala som kadejake, ale z lekarne hydratacny lactacyd u mna zabral. Po ostatnych lactacydoch aj inych znackach ma palilo fest dole. Ale ako vravim, u mna to bol asi rok skusania, ze co pomoze a co nie

28. júl 2020

@tana2308 No keby berieš tu 6d liečbu 3 týždne to by bol problém nie, že by to bolo vážnejšie ako si myslíš ale mohlo by ti to poriadne vysušiť a podrazdit sliznicu, kúp si tu 6d liečbu vkladacie tablety a canesten masticku potom keď to doberies, tak si dávaj imazol plus krém ráno a večer a poobede ešte 3 dní canesten... Malo by to zabrať 🙂

28. júl 2020

@viikkki ale ja už nemám mykózu 🙂 pýtam sa, či s tým máte skúsenosti, že ste to brali dvakrát po sebe, len kvôli preliečeniu

28. júl 2020

@tana2308 jaj prepáč, tak už si to nedávaj lebo nabuduce to už nezaberie, daj si iba ten Imazol plus 🙂

ctrl
28. júl 2020

@tana2308 nezabúdajte po kazdej liecbe treba nasadiť probiotika za mna Gynimun intim na 10 dni sú telu vlastne.

28. júl 2020

@ctrl minule som probiotiká nebrala a vyliečila som sa

ctrl
28. júl 2020

@tana2308 Ok ale nemusí to byt vždy .
Lepšie je tomu predchádzať ako opakovane liečiť chémiou.