Bylinný kúpeľ - mykóza

12. okt 2022

Dobrý večer. Chcela by som sa spýtať som tehotná a trápi ma stále sa vracajúca mykóza do toho hemoroidy. Lekárka mi liečbu nadstaviť asi nechce alebo ja neviem kedže stále mi dava iba canesten ktorý mi nepomáha. Existujú prosím nejaké bylinky alebo niečo do kúpela čo by mi mohli aspoň trochu ulaviť ak by som sa v tom vymočila ? Za rady predom ďakujem.

sjana7
12. okt 2022

Kľudne mi napíšte správu. Poradím vám produkty na prírodnej báze

taktotedanie
14. okt 2022

Po 12tt fluomizin mne pomohol, rosalgin vyplachy
V tehotenstve by som s pofidernymi bylinkami od internetovych predajcov teda urcite neriskovala

frantisska
14. okt 2022

Mne trochu pomohol repík a ešte gél fungicidin. Ale nakoniec mi aj tak dal doktor take glycerinove čipky na predpis… to pomohlo

stanulienkat
14. okt 2022

Rosalgin vyplachy, respektive antimykoticka mast. Nerob pokusy s kvázi "prírodnými" produktami a babskými receptami, lebo môžeš dostať ťažký zápal a potratis. Zver sa do rúk lekára.

autor
15. okt 2022

@stanulienkat ja mám 2 týždne do pôrodu. A viem že nieje najzdravšie ak dieťa prechádza porodnými cestami ktorá je zanesená kvasinkovými infekciami. Experimentovať určite nechcem preto si pýtam overené rady. Rosalgin používam tiež. Bez účinku. Niekolko mesiacov sa snažím o to aby mi gynekologyčka nasadila liečbu ale márne, zakaždým odchádzam s rosalginom alebo canestenom. A neviem už čo mám robiť je to tak nepríjemné a svrbenie je tak silné a skoro stále že sa tam dole dokážem rozškrabať

autor
15. okt 2022

Tak silno až to potom bolí a štípe… keď som bola na pohotovosti tak ma poslali ku svojej obvodnej. Keď som bola v inej ambulancii u gynekológa zase ma poslal k obvodnej že to može iba ona. A ja už som zúfala

stanulienkat
15. okt 2022

Vies, toto mozu sposobovatvaj hormony. Drzim palce.

ika11123
15. okt 2022

Skúste si urobiť sedací kúpeľ bylinky repík alebo rebríček alchamilka.a kúpte si dnu probiotika

kp7333
15. okt 2022

Ak mas 2 tyzdne do porodu, tak by si mala chodit na poradnu do porodnice, kde chces rodit. Tam ti nastavia liecbu.