Bolí cievkovanie?

21. feb 2023

Ahojte bolí cievkovanie?

pribinak
21. feb 2023

Boli 😔

akvi
21. feb 2023

Mňa nebolelo, resp. "prebila" to bolesť po pôrode, lebo mňa museli cievkovat po pôrode kôli opuchu, ktorý mi zabranoval vymočiť sa. Skôr to len bolo nepríjemné, ale nepovedala by som, že nejak extra bolestivé.

macilaci
21. feb 2023

Nie, je to nepríjemné.

babovka2321
21. feb 2023

Zavisi asi od situacie aj od osoby, co cievkuje. Mna trosku rezalo, nebolelo, ale bola som uprostred porodu :D a potom ma to rezalo este dalsi mesiac...

autor
21. feb 2023

Ja som po operácii žlčníka pár hodín , misu mám pod sebou ale nič sa nedej

michaelad97
21. feb 2023

Je to nepríjemné pri zavádzaní. Potom príde pocit ako keď máš silný zápal močového mechúra ale po 5 minútach to nebudeš ani registrovať. No a pri vybratí nádych a za sekundu to je vonku 😁

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
iwesska
21. feb 2023

Ked tam mas bakteriu boli,pali riadne, ked nemas,tak neboli.

lienka.7
21. feb 2023

Vzdy všetko závisí od osoby, co ti daný ukon robi. Aj krv ti sestricka moze zobrat tak, ze nic necítiš alebo ta ruka bude bolieť este týždeň... mna nebolelo. Bolo to nerijmne, ale nie bolestive

ivangeline
21. feb 2023

Nie. Len neprijemne. A len chvilu.

euka210
21. feb 2023

Je to neprijemne, ale neboli to.

moniczka31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gaaaa
21. feb 2023

Ja som to isté mala po žlčníku. Museli ma cievkovať,bolo to nepríjemné ale dalo sa to vydržať.

petamich
21. feb 2023

mna to bolelo ale len preto, ze som bola po porode sita a cez to sitie mi to tam "pchala" 😵‍💫 a dokonca 2 dni po sebe ale inak si myslim, ze by to bolo znesitelne

bylinka25
21. feb 2023

Ja som pociťovala len jemnučký tlak, ale nebolelo to.

pukina
21. feb 2023

ja som sa cievkovania bala viac nez porodu :D a nakoniec to bolo len trocha neprijemne. ale kedze som mala vtedy 24 hodin kontrakcie tak mozno je ten pohlad trochu skresleny :D

salamistka
21. feb 2023

Keď to porovnám tak napr. zavedenie vnútromaternicového tekieska ma bolelo, cievkovanie je proti tomu nič, aj keď to vybratie cievky po 2 dňoch som zato cítila.

p.j.jacky
21. feb 2023

Mna bolelo a veľmi . A aj po zavedení veľmi nepríjemne stále pocit na silne cikanie a veľmi mi to akoby cukalo v močovej trubici

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
21. feb 2023

Na konci mi vyšla aj krv do hadičky , je to v poriadku ? Zajtra mi ju budú vyberať

autor
21. feb 2023

A mali ste sj vy stály pocit na cikanie počas toho ?

martinka13
21. feb 2023

Ja som to pôrode necítila.

mravenek
AMBASÁDORKA
21. feb 2023

Cievkovana som bola už 4krat a je to nepríjemne a stále je pocit na cikanie...držím palce ❤️

autor
22. feb 2023

Ďakujem pekne žienky 🙂❤️

dididudu
22. feb 2023

Mňa to bolelo pripomínalo mi to bolesť ako keď som prechladnutia odspodku. Také rezanie dosť nepríjemné

linalinabizu
6. nov 2023

Ja som necítila ale že absolútne vôbec vôbec nič, až keď som sa šla "docikat" na toaletu vtedy to bola úľava