Bolestivý sex po pôrode

damla
11. apr 2022

Ahojte,chcem sa spýtať na podobnú situáciu akú mám ja .....
Som 8 týždňov po pôrode 7 týždňov po šestonedelí som šla na kontrolu ku svojej gyn...
Vraj je všetko ok popôrodné poranenia sa hoja dobré,mala som vnútorné natrhnutie a vonkajší nástrih hrádze ...mala som cca 30 stehov aspoň tak mi povedali v nemocnici... pohlavný styk som nemala celé 600 nedelie až po kontrole u gyn+ týždeň sme ešte počkali,,,včera sme to chceli skúsiť no už len na prvý krát tá špička ma bolela zvnútra to cítim dosť úzke skúsili sme to z lubrikačným gélom no nedalo sa to tak sme prestali dosť ma to trápi ,chcem vás poprosiť o rady a skúsenosti budem rada ...

karhu
11. apr 2022

kamoska sa roztrhla vnutri, pozdlzne..zahojila sa to par tyzdnov, ale trvalo rok kym ju to pri sexe prestalo boliet..cize chce to trpezlivost

domka222
11. apr 2022

Nuž, dva roky po pôrode to ešte nebolo ok 🤐

zuzkaa1991
11. apr 2022

@damla ja si pamätám bolest pri sexe som mala vysse polroka...takze sme.sexovali asi raz za mesiac nepamätám ale.som.4r. Po porode a stale mam.problem.so sexom staci mensi zly uhol a citi. Bolest stehy netusim koľko som.mala.kedze nepovedala.lekarka mala som.silny opuch 2mes.som.si poriadne nemohla sediet.

damla
autor
11. apr 2022

@zuzkaa1991 ouu,pre nás pre ženy je to dosť nepríjemné hlavne tie bolesti a bola si šitá zvnútra? ....ja mám taký pocit že akokeby som to nebola ja tam dole taký iný pocit ☹️

zuzkaa1991
12. apr 2022

@damla ja neviem vobec ako co som bola sita lekarka nechcela povedať viem ze ma sili vyse 30min a to som vreskala vkuse muz.si myslel ze rodim.co ma počul na chodbe🤣🤣🤣🤣 a ja uz davno po porode.......viem len ze lekarka ze velku dieru mam ze musi zasit ci mi ma tak nechat ja od.boelsti ze ano 🤣🤣🤣 ale urcite musim mat stehny zvnutra jeden citim stale podla mna co.zalezi aky uhol manzel da pri sebe ;) ale.uz sa da.prve mesiace sme.isli.s kondomom a hovoril ze ani hlboko.nebol nonja som revala.od bolesti ;) mna tak rezalo.ci.jak.to nazvat.vchod hlavne zvysok potom ok.bolo....ale.kazdy mesiac lepsie bolo