Bolestivý pohlavný styk

16. sep 2023

Nenašla som téma s tým istým problémom, preto sa pýtam tu. Gynekológ ma odbil, že len treba dlhšiu predohru. Zbytočne mu vysvetľujem že som dostatočne vlhká, dokonca sme skúšali aj gély. Problém je ten, že ma to pri styku hlavne na začiatku štípe. Častokrát aj zakrvacam. Len trošku, akoby nejaké povrchové trhliny. Žijeme sexuálne spolu 10r a toto som naozaj ešte nezažila. Je pravda, že posledný pol rok máme sex menej často. Môže to byť tým? Inak si to naozaj neviem vysvetliť. Je to doslova štípanie, rezanie na začiatku. Dnu je všetko v poriadku. Aj potom je to už dobre, len trochu cítim drobné poranenia

nelca0510
16. sep 2023

Možno nie si dostatočne uvoľnená alebo treba viac gelu.

lunademonica
16. sep 2023

Zmen gynekologa v prvom rade, a mozno sa dozvies diagnozu. Neni to ok...

nevenka
16. sep 2023

Ja to mam, ked mam premnozeneho streptokoka (agalactiae). Nemam to ako klasicku brutalnu infekciu, ale len taketo. Ale je to neprijemne, lebo lekari Ta odbiju, ze on tam normalne v tej flore moze byt. Len jedna kozna mi dala za pravdu, ze by bola zvedava, ci by ti chlapi toto sami chceli mat takto. Ze asi tazko. A dala mi antibioticku mast. Ale bolo to docasne. Tak skus ist na stery a ked nic, tak nasad vaginalne probiotika.