Bolestivý nástrih 3 roky po pôrode

21. aug 2024

Ahojte. Prosím vás nestretli ste sa s niečím takým? Som tri roky po druhom pôrode a poslednu dobu, citim ranu po šiti a hlavne ked mám menzes, že tam je krv tak ma to štipe,alebo aj moč keď sa tam dostane. Chystám sa na preventívnu ku svojej doktorke,ale dovtedy by som si prečítala nejaké názory,alebo rady ako to ošetriť. Lebo vždy keď ma to zaštipe tak sa vratim do popôrodneho stavu na chvilu,akoby som práve rodila.

sabinami
21. aug 2024

Skusila by som doma naparku ale ešte lepšie spravíš ak zájdeš za fyzioterapeutkou ktorá sa špecializuje práve na tieto ženské veci 🙂 ja som k takej chodila, mala som zle prevedené šitie a ona mi s tým veľmi pomohla

nikoleta999
21. aug 2024

Ja som 2,5 roka po pôrode a mala som len dva kozmetické stichy a teda stále to cítim počas menzesu, presne ako také stípanie ... Tiež netuším, čo s tým by sa dalo robiť

marhulka13
21. aug 2024

Ja už to mám 14 rokov pomaly. Pri ms je jazva akoby citlivá, keď je teraz veľmi horúco a potom sa, tak ma zas svrbí.

autor
21. aug 2024

@sabinami
@nikoleta999
@marhulka13 ja som sa zlakla ci sa mi to nahodou nenatrhlo alebo čo,lebo to stipanie je take presne ako po pôrode. No nic prijemne,ale ked citam ze to mame viacere som ,, pokojnejšia,, . Ešte uvidim co povie dr na preventívke,ked sa k nej dostanem. Ďakujem vam žienky

ninah1486
16. sep 2024
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

osobne si myslím, že po tak dlhej dobe by si to nemala vôbec cítiť, ja som mala prvý pôrod tiež s nástrihom ale naštastie pri druhom som sa mu vďaka aniballu vyhla

sabinami
16. sep 2024

@ninah1486 aniball nie je až taký zazrak, dolezita je poloha a správna technika dýchania respektive tlačenia, aniball je len mala pomoc na elasticitu hrádze 🙂 ja som podstivo cvičila s aniballom a nacvicila som teda riadny rozmer, tiež som si robila masaz hrádze a naparky ale pôrod bol katastrofa roztrhala som sa kde sa dalo aj nedalo 😃😃