Bolestivá ovulácia po pôrode

ladyvi
6. mar 2021

Ahojte,
Po porode a po ukonceni kojenia mi nabehla strasne bolestiva ovulacia. Naopak menustruaciu mam miernejsiu, a bolesti vtedy ziadne. Pred porodom to bolo prave naopak. O ovulacii som ani netusila, teraz presne viem, ze ju mam a odrovna ma to na cely den, aj dva. Tie baby, ktorym sa stalo podobne, ostalo vam to uz tak nastalo? Alebo sa to napravilo casom?
Rozmyslala som nad alchemilkou, a gynexom. Ako casto sa to v tomto pripade uziva? Pocas celeho mesiaca dlhodobo?
Vdaka 🙏

ewka9
6. mar 2021

Aj ja to mám a každý mesiac sa desím, čo ma zasa čaká..sú to fakt neznesiteľné bolesti v trvaní cca dvoch dní 😥 minule som sa tu dočítala vraj pomáha dlhodobo a naozaj pravidelne užívať pupalkový olej, skúste..🍀

ladyvi
autor
6. mar 2021

@ewka9 dakujem pekne, vyskusam cokolvek 😂 lebo nechce sa mi zrovna ibalginom dopovat.

bafka
6. mar 2021

@ladyvi tiež to mám, už 3 roky po pôrode 🤦‍♀️

ladyvi
autor
6. mar 2021

@bafka och si ma nepotesila.

lija22
6. mar 2021

@ladyvi tato tema je tu cas od casu znova a znova a ja vzdy dufam v dake ozaj ucinne rady. alchemylka, gynex pre mna nula uplne zero. pupalkovy olej pijedm treti cyklys, snad uz konecne zaberie. som sest rokov po porode

lija22
6. mar 2021

ach prepacte mi preklepy.za tu alchemylku som si uz dala facku. hanba 🤦‍♀️

ladyvi
autor
7. mar 2021

@lija22 ach jaj, no vyskusam ten caj najprv a uvidim. Ja som myslela, ze ked sa ustalia hormony nejako celkovo po porode,kojeni.

ladyvi
autor
7. mar 2021

@lija22 ak ta to potesi, najprv som napisala alchemylka tiez. Potom som opravila a nehanbim sa za to, lebo sem tam sa clovek sekne 🤭