Bolestivá ovulácia

14. jan 2024

Ahojte. Mám pcos a dlhšie som brala tabletky na úpravu cyklu, tie zabrali. Predtým som nemohla dva roky otehotnieť lebo som ovulaciu vôbec nemala. Pri týchto tabletach sa mi upravil cyklus a posledné dva tri cykly som cítila aj ovulaciu že konečne aj ta prišla. Teraz som v strede cyklu a na kontrole u dr bolo vsetko ok, dokonca mi potvrdila že budem mať ovulaciu. No dnes od rana má strašne bolia kríze, podbrusko. Presne ako na ms. Ešte aj mierne krvacam. Môže toto byť ovulacia alebo sa mi predčasne spúšťa ms? Máte takúto bolestivú ovulaciu ako keby máte dostať ms? Som dnes 19dc a ms mávam tak 31dc. Ešte sa mi nestalo že by mi takto bolo zle ako na ms.

dadka1997
14. jan 2024

No a ako to je ze mierne krvacas ? Davas si vlozku a je tam cisto viditelna krv ? Alebo mierne krvacanie iba po utreti ?
Pri ovulacii teda ja osobne nemam az take silne bolesti ako na ms..

autor
14. jan 2024

@dadka1997 pri utreti krv a dala som si aj vložku a uz aj na vložke je trocha krvi. Ako pri ms ako keď sa rozbieha. Dr vravela že budem mať ovulaciu, no len teraz mám bolesti kríze podbrusko presne ako na ms takze neviem či toto je ovu alebo sa mi rozbieha ms aj keď moc skoro. 14dc som bola u dr a vraj bude ovu a teraz som 19dc. Môj vyššie spomínaný problém bolo pcos a teda aj bez ovulácie a takze takého problémy som predtým nemala.

butterfly333
14. jan 2024

To je normálne tiež to mávam bola som u Dr a je to len silná ovulácia krvacanie prestane mne to trvalo jeden deň no bolo to slabé špinenie. Ale tiez mávam občas cez ovu bolesti.

autor
14. jan 2024

@butterfly333 asi len silná bolestivá ovulacia nie? Lebo mi to sedí keďže dr tiež vravela že ovu bude a krvácanie tiež ústava

butterfly333
14. jan 2024

Čo nie?

janulicka24
15. jan 2024

Tak ja mavam prejavy ovulacie take ako menstruacie, ze bolesti podbruska, hlavy a podobne. Ale krv nie. Mne na tieto bolesti rychlo dokaze pomoct tabletka aby mi to zrazila a mozem normalne fungovat.

autor
16. jan 2024

@janulicka24 no u mna nakoniec tie bolesti a mierne krvácanie prešlo až do riadneho spustenia menzesu až poobede. Ozaj som ms nečakala na 19dc

zuzpar
17. jan 2024

Tak toto by som nepovedala, ze nieco taketo sa moze stat, ale tak moze byt, ze mas rozhadzany cyklus.

autor
17. jan 2024

@zuzpar no mala som vysadiť tabletky čo mi dr predpísala a dva dni som och nebrala a prišla ms asi sa to rozhádzalo. Ale aj ms bola silná prvý druhý deň a tretí už skoncila. Takze fakt take krátka

jana_vaj
18. jan 2024

Jasné, to sa mohlo takýmto spôsobom rozhádzať, ale keby si mala takéto pocity aj v strede cyklu, že počas ovulácie, tak nie je to nemožné. Veľa žien to máva, že je to podobné ako aj pri menštruácii.

autor
21. jan 2024

@jana_vaj no som zvedavá aký bude další cyklus bez liekov. Áno to som práveže čítala že ženy mávajú silne bolesti pri ovu ako pri ms. Preto som si myslela že to je taká silná ovulacia.

beabelisova
25. jan 2024

No hadam to zvladnes, hadam to nebude nejake narocne, lebo teda kazda myslim, ze to mame ine. Ja trosku zavidim zenam, co pomaly ani len nevedia, ze maju ovulaciu alebo menstruaciu, ze je to u nich uplne bez starosti, bez akychkolvek bolesti 🙂

jana_vaj
14. mar 2024

@beabelisova Hej, ja akože presne viem kedy mám mať ovulku, to je detto jak menzes. Keby nemám po ruke od bolesti lieky tak neviem, lebo ono ma to tak zrazu chytí také kŕče v bruchu že ma až ohne 🙈