Bolestivá ovulácia

4. dec 2023

Dámy,
Aké ste mali príznaky bolestivej ovulácie? Niektoré dámy to majú, a po pôrode sa to vyskytuje aj u mňa. Zaujímalo by ma, či si dávate tbl, či máte kŕče, hnačku alebo podobne.
Za každú zmysluplnú odpoveď ďakujem

simsalabim
4. dec 2023

Ja mavam akoby silny, nekonciaci krc na strane, kde prebieha ovulacia. Trva asi pol dna, cca 12 hodin. Je to dost bolestive aj otravne, ale iba vynimocne som si dala tbl od bolesti.

huginko
4. dec 2023

ano, tiež mam bolestivu ovuláciu niekedy.mám pocit akoby som išla dosť svoje dni.... pretrpím, čo už

alenamihal
4. dec 2023

Po porodoch maja ovulacia je horor brrrrr ..mna boli v podbrusku aj 3 dni ,niekedy ani chodit nemozem...jedine co pomaha je alchemilka caj a infralampa na 5mins a super...

nikha2809
4. dec 2023

Odkedy som porodila tak ma ovulácia boli ako niekoľko hodinova kontrakcia, ja si vždy dám tabletku a veľmi pomáha suché teplo.Take 3-4 dní to trvá

barruna
4. dec 2023

Taktiez mavam velmi bolestivu ovulaciu a pokazilo sa mi to po porode 🙈 Predtym som ani nevedela, ze ju mam a teraz nevydrzim bez toho, aby som si na to daco nedala. Ale vies co, zistila som, ze mi dobre zabera Brufen, citim sa po nom ovela lepsie, nic neboli, ziadne krce ani cudne pocity tam dole.

terka224
4. dec 2023

Ja mám tiež bolestivú ale až po druhom pôrode. Dovtedy som ani nevedela kedy ju mám. Bolesti ako pri MS, trvá to aj 2-3 dni ale vydržím, netreba mi dávať si tabletky, nie je to až také hrozne v mojom prípade

jana_vaj
4. dec 2023

U mňa ovulácia sa podobá obdobiu pred menzesom. Čiže všetko, aj hlava, aj kríže, aj podbruško, proste čo môže na mňa doľahnúť, to v tom období doľahne 😀

odesi
7. dec 2023

Kazdy to mame inak, mam kamaratku, ktora ani nevie, ze ovulaciu ma, ale tak ona ani o menstruacii nevie. Lebo nema ziadne bolesti. Len teda u mna je to uplne ine, kazdy organizmus to proste inak zvlada.

tanickalab
12. dec 2023

@terka224 to máš potom dobré, ja sa cítim nepríjemne, ja musím siahnuť po Cetalgene, to viem, že to mi zaberie a príde uľava. Neviem si predstaviť jak by som bola bez toho, veď by som tie dni asi len preležala v posteli 😀

kubkovamama
12. dec 2023

Tiež sa pridávam do klubu,trávenie divné,brucho tak o 5cm väčšie,taká oťapenosť,neviem sa do ničoho dokopať,bolesť až do stehien a kríže jak stará babka.Za 3 dni to prejde a behám ako srna.Nikdy som to nemala,až posledné mesiace pred 40tkou.Pomaha mi kľud,teplo a joga.