Bolestivá ovulácia

10. jún 2022

Ahojte,

Chceli by sme babatko ale ja mam tak bolavu ovulaciu ze ja na sex ani nepomyslim. Mate niekto s tymto skusenost?
Diky

54tinka54
10. jún 2022

Tak skúste deň dva pred očakávanou ovuláciou, kým ešte nemáš bolesti. Spermie by mali prežiť a počkať si na vajíčko.
Alebo si daj v deň ovulácie tabletku od bolesti.
Ja mávam bolestivú ovulaciu, začalo mi to po pôrode.

kaki3
16. jún 2022

Neskúšala si tak, že si dáš niečo od bolesti? Aby proste to potlačilo a aby ste mohli? Mne od bolesti sa osvedčil Cetalgen, ten mi účinkuje rýchlo od akejkoľvek bolesti. Ale teda možno by bolo dobré aj gyn povedať o tom, že mávaš bolesti každý mesiac.

tanickalab
20. jún 2022

Ako ti je momentálne? Kedy ti teraz vychádza ovu? Dobré je to, že pri pravidelnom cykle sa vieš na to tak nejako aj psychicky pripraviť 🙂

kaki3
21. jún 2022

@tanickalab vies, ale aj tak to nie je prijemne, ked bolesti pridu, to je tak ako ja viem, ze menzes mi uz ide, ale teda nejako neviem si zvyknut, ze bolesti sa objavia, esteze teda je fakt, ze dnes uz tie bolesti vieme korigovat, vieme sa ich zbavit a fungovat normalne.

tanickalab
23. jún 2022

@kaki3 veď áno, ale keď vieš ktorý deň to čakať, tak sa vieš na to aspoň tak pripraviť, že si nenaplánuješ nejaký výlet alebo niečo, tak som to myslela 🙂