Bolestivá menštruácia

michaelagburova
1. jan 2023

Ahojte je tu nejaká žena čo má tiež neukrutne bolesti prvy deň menštruácie? Ja vôbec neviem vydržať fungovať lieky nezaberajú silné kŕče vracanie hnačka no niekedy mám pocit že zavolám sanitku ako sa to nedá vydržať .Viete nejaké rady na bolesť ?

drzaopica
1. jan 2023

@michaelagburova nemáš endometriózu?Treba si pýtať lieky na uvoľnenie svalstva nie od bolesti

lucyluska
1. jan 2023

@michaelagburova ahoj, choď sa dať vyšetriť. Tak by to nemalo byť že si mimo 12x do roka. Máš fungovať. Smer lekár. Mojej mamky známa chodila na injekcie pred 30timi rokmi, v prvý deň menštruácie. Teraz je už iná doba, lekár ti pomôže.

michaelagburova
autor
1. jan 2023

@drzaopica no doktorka mi to nezistila dala mi nejaké tabletky od bolesti a magnézium.

michaelagburova
autor
1. jan 2023

@lucyluska mám pocit že mne nepomáha no jedine zmeniť lekára.

janagem
1. jan 2023

Ja mám to isté. Prve dva dni úplne mimo, zobudnim sa v noci na bolesť a zvraciam od bolesti. Mne úprimne ešte nepomohlo nič. Zabaliť do deky trpieť a tváriť sa, že neexistujem.

ninka99865
1. jan 2023

@michaelagburova na to treba laparoskopiu, ak máš také strašne stavy určite by som ju odporúčala a budeš vedieť presne načom si, môžeš tam mat kľudne aj zrasty a to koze spôsobovať problém otehotnieť

janula2511
1. jan 2023

Lekár hneď antikoncepciu predpíše.

ninka99865
1. jan 2023

@janula2511 a to je “super” riešenie. Neriešiť príčinu ale dať anti na všetko 🙈

michaelagburova
autor
1. jan 2023

@ninka99865 my sa snažíme o bábätko tak to nie

ninka99865
1. jan 2023

@michaelagburova no veď presne preto b som šla na laparoskopiu, zdalo sa mi že ta evidujem zo snaziliek

ninah1486
6. jún 2023
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

ja som mavala bolesti a aj krce ale ako uzivam pycnogenol od ecolife tak su ovela miernejsie

beahavala
13. jún 2023
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.

u mna su dost krute bolesti prve tri dni a potom sa to uz da vydrzat