Bolestivá hrčka v okolí intímnych partií

erica1705
2. nov 2021

Dobrý večer žienky ,medzi stehnom v zahybe sa mi urobila neskutočne bolestivá hrčka .Hrčku som si nahmatala iba včera no bolesti mám už asi tak 3 dní , chcela by som sa opýtať či ste sa už s takým niečím stretli či je to nejaká uzlina alebo niečo ? Samozrejme s tým k lekárovi zájdem .

luccija
2. nov 2021

@erica1705 ja som to mala bol zapálený chlpok od holenia.Ak to je ono stačí natrieť ichtyolovou mastou a praskne vytečie ..ale radšej chod k lekárovi ja som videla chlpok vo vnútri skruteny

lublub
2. nov 2021

@erica1705 ja to mam tiez...a nie je to zarasteny chlpok...neviem si s.tym rady...

erica1705
autor
2. nov 2021

@luccija nemám zarastený chlpok 😕neviem z čoho hrčka môže byť

erica1705
autor
2. nov 2021

@erica1705 taktiež som zabudla dopísať že bolesti mám v oboch zahyboch ale iba v jednom som nahmatala hrču , neviem sa ani nikde oprieť lebo je to čo i len na dotyk bolestivé

sara07
2. nov 2021

daj si do vyhladavača bolestivá vyrážka na pyskoch a vyjde čo to tom je to upchata žlaza , ak je to dlhšie tak prepichnu vyčistia atd .. študuj, ale ona by mala prasknut a potom je dobre

petulkahu
2. nov 2021

@erica1705 bartoliniho cysta treba pogooglit, ale treba to riesit s gynekologom

sara07
2. nov 2021

@petulkahu nechcela som to tak polapatisticky 😂

erica1705
autor
2. nov 2021

@sara07 asi som to zle napísala a nepochopili sme sa 🤔v zahyboch myslené úplne hore na vrchu v zahyboch

dadulamamula
2. nov 2021

@erica1705 bud zapálený chlpok po holení, alebo tukove.. Aj ja som to mala je to nepríjemné skus si potierat Tea tree oil 🙂 výborný olejcek

sara07
2. nov 2021

@erica1705 zabi ma ale neviem kde, však si pozri bartolonyho žlaza aká je velka a kde je a podla toho urči či to môže byt alebo nie
je to biele, bolestive aj bez dotyku , taky vredík v podstate ale nie je to vyražka

zuzulik75
3. nov 2021

@erica1705 ahoj ja som to mala. Su tam uzliny. Tiež ma boleli obe strany ale iba na jednej som mala veľkú hrčku. Preslo to do cca 2 tyzdnov. Asi nieco telom išlo a imunitny system reagoval. Uzlin mame vela a prave aj tam sa nachádzajú a dost to boli, ked reaguju na niečo.... Neboj