Bolestivá hrčka pod prsníkom

slavomira236
18. máj 2022

Ahoj ráno som cítila že má čosi boli pod jedným prsnikom ja že tlačí podprsenka tak som si uvoľnila ramienka a teraz pozerám keďže to cítim že tam mám vnútri hrču akoby ktorá teda dosť boli..mohlo sa mi to spraviť od podprsenky nejaký vred ? Je to naspodku pranika..Nemáte skúsenosť? Bežať hneď ku gynekológovia? Už som v strese dakujem

diaszoky
18. máj 2022

@slavomira236 ja to na vonku ci vnutri?

a_d_
18. máj 2022

@slavomira236 Mne sa podobné hrče dávajú za uši a v podpazuší. Zvyčajne do týždňa zmiznú.

kataka10
18. máj 2022

@slavomira236 moze to byt cysta. To ma vela zien, ale treba to sledovat. Urcite by som isla ku gynekologovi, nech ta posle na sono. Tieto veci sa nesmu zanedbat.

sunny15
18. máj 2022

Treba s tým ísť na gynekologické vyšetrenie,treba urobiť usg prípadne podľa nálezu mamografiu

slavomira236
autor
18. máj 2022

@diaszoky vnútri aké vidno to..
@kataka10 inak pred večerom som sa na lehátku opakovala na dvore a tam sú len takecikcakove želiezka či plech a na Tom poťah ležala som na bruchu a trochu aj zadriemala a ma napadlo či mi to nejak do prsníka nenatlacilo lebo takto z ničoho nič

slavomira236
autor
18. máj 2022

@a_d_ mne sa raz také pred pár rokmi pri uchu niečo bolestivé spravilo chcela som to vytlačiť myslela som že jebak zhoršilo sa to a nakoniec mi musel chirurg rezat

slavomira236
autor
19. máj 2022

@kataka10 dnes som bola u gynekológa už tam nebol sestrička má chcela objednať na 30 teho až to by som mala zas menzes tak to že nie že keď mi začne menzes sa mám objednať porazí má...bola som sa pýtať aj na úsg či by mi nespravili ako samoplatcovi doktorka dnes nerobila

kataka10
19. máj 2022

@slavomira236 no to mas smolu. Neviem, ci by ta mohol na sono poslat aj obvodak, ale asi skor nie.