Bolesti po orgazme

henrieta2003
8. apr 2022

Dobrý deň dámy chcem sa spýtať požiadať o radu aby som nespanikárila. V prvom rade som nevedela do akej skupiny alebo fóra napísať tak má ospravedlňte. Skončilo mi 600nedelie. Mala som orgazmus ale nie po sexe ale po masturbácii a už niekoľko hodín od vtedy mám menštruačné akoby bolesti a kŕče mám až s chôdzou problém čo sa to stalo mám sa báť, že som si mohla nejako ublížiť alebo poradte čo robiť?

barbora0308
8. apr 2022

@henrieta2003 Osobne si myslim, ze "to tam dole" mas este stale presilene a uplne nedohojene. Myslim, ze bolest je spojena skorim podrazdenim a snad casom ustupi, ale ak by sa tak nestalo, nedaj boze by sa to zhorsilo, tak ja osobne by som pre istotu urcite zbehla ku gynekologovi. Skus si kupit nejake bylinky vhodne na naparovanie mohlo by to pomoct.

diamond007
8. apr 2022

@henrieta2003 neublížila, maternica sa stále sťahuje

henrieta2003
autor
8. apr 2022

@barbora0308
@diamond007 Som po cisarskom neviem či to má nejaký vplyv alebo je to pri tomto stave nejaké rozdiel od spontánneho pôrodu.

diamond007
8. apr 2022

@henrieta2003 to nemusí mať vplyv druh pôrodu... Skôr tie 3m sa sťahuje maternica a orgazmus je niečo podobné. Orgazmus sa doporučuje aj na začiatok vyvolania pôrodu, takže si si mohla privodiť ,,sťahy,, a maternica sa sťahuje stále do 3mesiaca. To prejde samé. Niekoho to boli viac, niekoho menej. Mňa boleli len prvé dni.