Bolesti po dysplázii krčka maternice

lulinka1902
14. okt 2022

Caute, mam taku otazku. Operovali mi krcok maternice. Potom aj druhykrat lebo sa uvolnili stehy. Teraz mam silne bolesti v podbrusku, mam nasadene lieky ale nezaberaju. Brucho mam akoby stale nafuknute. Na prehliadke povedal dr ze sa to pekne hoji ale stehy stale su. Idem zas v pondelok na kontrolu. Poviem mu nech mi zoberie krv a spravi nejake vysetrenia. Mali ste s tou bolestou niekto skusenosti????

amonet
14. okt 2022

@lulinka1902 v prvom rade si treba uvedomit ze mas velku ranu, na prekrvenej sliznici. treba lezat a odpocivat maximum co sa da. je tam vela zakonceni preto to aj boli. mas aj lieky od bolesti?

alenamihal
15. okt 2022

ja ked som mala problemy s krcom maternice ,bolesti v podbruchu kontinualne brrr tak mi pomahalo suche teplo a neuveris PUPIK masticka pre deti haha...aspon na chvilu som mala pokoj,,,skus vyskusat...

lulinka1902
autor
15. okt 2022

@amonet mam, ale nezaberaju ziadne. Uz len cakat 😉

lulinka1902
autor
15. okt 2022

@alenamihal dakujem, skusim 😊

lulinka1902
autor
16. okt 2022

@alenamihal ako dlho si mala potom bolesti? Ja.ich mam uz skoro 2 tyzdne

alenamihal
17. okt 2022

@lulinka1902 tak ja mam uz skoro 2mes..brrr..najhorsie je v noci,ze ma ta bolest zobudza skoro kazde 2hodky... chod nech sa ti kukne na to lekar,kazde telo je ine...

lulinka1902
autor
21. okt 2022

@alenamihal ja som dostala na to nejake lieky, ked doberiem a nebude ok pojdem zas...