Bolesti na intímnych miestach.

kristina_00
23. aug 2019

Ahojte, prosím vás už 2 deň má strašne boli neviem to nazvať blbana tak prikladám fotku.. Mam to opuchnuté boli to veľmi ani nohy nemôžem prekrizit.. Mam sa strachovať a ísť lekárovy?

marinecka95
23. aug 2019

@kristina_00 podľa popisu to znie ako zápal Bartoloniho žľazy

fokuska
23. aug 2019

@marinecka95 Hmmm? Ved zakruzkovala hornu cast - oblast lonovej kosti a Bartholiniho zlazy su praveze "dole" ako je hradza.

kristina_00
autor
23. aug 2019

Ta sa objavuje po bokoch velkych pyskov zevraj, mňa boli ta časť hore čo sa holieva, neviem ci tam sú uzliny alebo co

kristina_00
autor
23. aug 2019

@fokuska presne tak 🥺

marinecka95
23. aug 2019

@fokuska ja som si to tiež myslela. Sestra trpela podobnými bolesťami, bolelo ju tesne nad klitorisom v oblasti lonovej kosti a bola liečená na zápal bartoliniho žľazy

fokuska
23. aug 2019

@marinecka95 Tak to som sa dozvedela nieco nove 🙂

marinecka95
23. aug 2019

@fokuska možno sa mýlim, ale hovorím zo sestrinej skusennosti

kristina_00
autor
23. aug 2019

@marinecka95 nie mňa neboli tam, ja neviem ako to opísať fakt 😂 neviem ani ako to doktorke opíšem, proste ta časť co so holievam hore pod bruškom tesne tak to

kristina_00
autor
23. aug 2019

@fokuska tiez o tom počujem prvý krát 😊 ale dobre vedieť

marinecka95
23. aug 2019

@kristina_00 no o bolestiach v tejto oblasti som nepočula 🙂 neudrela si sa nejako? Nepraktizovala si niečo tvrdšie? 🙂

kristina_00
autor
23. aug 2019

@marinecka95 nie vôbec, ani ja ani na nete nič nebolo.. Asi mi ostáva len ta lekárka🥺

kristina_00
autor
23. aug 2019

@marinecka95 lebo fakt ma to už 2 deň obmedzuje, pri chôdzi, cvičení keď sa otacam z jedného boku na druhý.. Len dúfam ze to nebude niečo vážne 🥺🥺

tunde0923
23. aug 2019

Nemáš tam zarastené chlpky? a následne toho zapalené?

gabuliacik
23. aug 2019

Ak sa holis v protismere rastu chlpkov,moze to byt tym. Mozes mat zapalene korienky,niekde hlboko. Isla by som ale k lekarke aj tak radsej

westernacka
11. mar 2020

@kristina_00 Ja mám to isté. Síce ma to neobmedzuje, ale som tehotná, tak nechcem byť ľahostajná. Čo to bolo, prosím?

petram_h
20. jún 2020

Ahojte dievčatá už asi týždeň to boli aj mna ale dnes je to už silnejšie neviem ani stať je to ako keby mi na tej časti ktosi hasil zápalky alebo take niečo ... som v 7mesiaci tehu tak neviem či to ma spojitosť ale ani neviem či ísť s tým k lekárovi lebo neviem vôbec ako mu tu bolesť opísať ... je to zvláštna a nepríjemne obmedzujúca bolesť ktorá sa stupňuje pri chôdzi ... už niektorá s tým bola a viete čo to je ? 🙏🏻Ďakujem pekne

petram_h
20. jún 2020

@westernacka vy už viete čo to bolo ? Ešte to máte ? Mám utekať k lekárovi prosím. Som tiež tehotná tak preto sa strachujem lebo ma to dosť boli 😔

westernacka
21. jún 2020

@petram_h je to pruh. V tehotenstve sa to vraj stáva. A máte to akoby opuchnuté? Keď áno, tak lekár hneď bude vidieť, čo to je. Určite by som mu to povedala, keď to máte až také, že neviete vstať

westernacka
21. jún 2020

@petram_h A áno, ešte to mám, ale nezhoršuje sa mi to a ani to nebolí

petram_h
21. jún 2020

@westernacka áno mám to trošku opuchnuté. A práve som prišla z pohotovosti keď emi lekárka povedala že vôbec nevie čo to je že sa s tým ešte nestretla a že si to mám sledovať ... neskutočne zaplatila som jej 10€ za to že mi povedala že nevie čo to je... tak budem dufat že to je naozaj len ten pruh a zmizne to alebo to aspoň prestane tak bolieť ... a vy ste to mália le máte veľa opuchnuté ?

poska28
21. jún 2020

@kristina_00 A nemáš to z cvičenia. Mne sa toto raz stalo, keď som cvičila brušáky na šikmej lavičke. Mala som neskutočnú bolesť presne tam kde ty a ešte som to mala aj dosť opuchnuté.

westernacka
21. jún 2020

@petram_h keď mám len leginy, vidno, že mám jednu stranu výrazne väčšiu ako druhú. Mám tam pukeľ. A máte to tvrdé? Moje to je občas tvrdé, keď sa nenamáham, tak mäkké