Bolesti jazvy 6 mesiacov po cisárskom reze

akineh
30. jún 2022

Ahojte. Už som pol roka po sekcii bola som aj u lekára z jazvou povedal že je všetko ok ale nie som si istá, šla som k nemu kôli bolestiam jazvy a on na mňa kukal jak na :
táto chce byť zúfalo tehotná , keďže mám už 4 nevydarené tehotenstva. No prejdem k veci keď si prehmatavam jazvu tak cítim akokeby sa nezacelila ,cítim prehlbinu niekedy mám až kŕče niekedy akokeby štipala. Nechcem chodiť po nemocniciach už som ti tam odžila nejaký čas 😂..Ak máte niektorá skúsenosti tak budem čakať na odpovede . ❤️

ildiko36
30. jún 2022

@akineh keď maš priehlbinu a štipe mozes mať pruh,😥ktorý sa zvätšuje a vtedy štípe.Chod na sono brucha, to ukaže keď maš herniu..

akineh
autor
30. jún 2022

@ildiko36 tak to počujem prvý krat 😐 určite zájdem k lekárovy ďakujem

tinkavvv
30. jún 2022

@akineh a lekar ti nespravil sono? Mna 6 mesiacov po sekcii tiez jazva bolele, najma pri cviceni a nejakych pohyboch. Sla som na kontrolu aj k fyzio, kde mi ju rozmasirovala a tiez pokontrolovala (to co citi) a pozrela diastazu. Kazdopadne asi v 7 mesiaci to preslo uplne a uz ju citim naozaj len zriedkavo.

basska_b
30. jún 2022

Mozu to byt zrasty. Aj fyzioterapeut vie pomoct, jazva sa da masirovat. Ako sa jazva hojila, neboli problemy?

kittykat22
30. jún 2022

@akineh jazva sa mi hojila rok a pol. Neviem preco tak dlho. Este rok a pol som citila ked som cvicila, ze to nie je ok. Od CS je takmer 10r a vsetko super. Takze ziadny problem nebol. Len to hojenie bolo nekonecne.

akineh
autor
30. jún 2022

@tinkavvv sono mi bolo robené pred týždňom z dolá... no všetko bolo ok možno je to z námahy ešte k tomu sa pridal aj tlak v podbrusku 😔

akineh
autor
30. jún 2022

@basska_b jazva sa pekne hojila používala som betadine proti zápalu a contratubex na masírovanie čo mám doteraz.

akineh
autor
30. jún 2022

❤️❤️❤️

vanda323
30. jún 2022

@tinkavvv A čo je to diastaza vlastne

ivanaa346
22. nov 2023

@akineh ahoj .Prešla ťa prosím ťa bolesť jazvy a tlak v podbrušku ?

akineh
autor
24. nov 2023

@ivanaa346 ahoj, boli to predmenstruačne stavy, rána sa hojí veľmi dlho aj keď už neboli ,psychika robí tiež veľa v mojom prípade .🙂

ivanaa346
25. nov 2023

@akineh Ďakujem