Bolesti brucha po ovulácii

cuci22
31. mar 2023

Ahojte baby.Stretla ste sa už niektorá stým? V pondelok som bola u lekára na prehliadke a povedal mi ze tam vidí prekrvenie a nejaké žlté teliesko to som mala 14DC ze tam pravdepodobne prebehla ovulacia.
Ale od vtedy mam bolest v podbrušku a strašne ma nadúva.
S partnerom mávame pohl.styk približne každý druhy deň.Teraz mam 18DC.Mozu tie bolesti byť ešte stále koli ovulke? Lebo tehotenske priznaky tak skoro byť nemozu tak dúfam ze ze tam nieje nejaký problem. Ďakujem za skúsenosti 😊

evita88
31. mar 2023

Ahoj. Napisem ti moju skusenost. Poslednu ovulaciu ktoru som mala som mala strasne ,, menstruacne a ovulacne bolesti’’ krore prisli respektive neodzneli hned po ovulacii. Do toho extremne naduvanie a nafuknute brucho. Tie bolesti boli dost masivne a trvali 3 az 4 dni. Nikdy predtym som to po ovulacii nemala. A tento mesiac mi neprisla menstruaciia a mala som pozitivne tehotenske testy. Ale u lekara som este nebola, lebo to je len 4 tyzdne, tak tehotenstvo nieje lekarom potvrdene zatial.

cickina
14. aug 2024

Ahojte baby chcela by som sa spýtať ked že som dosť zúfalá 7.8. Som bola na iniekciu prišla som domov mala som ovl. Na 5 deň som si spravila digi test mala som pozitivni meska mi menzes . Boli ma brucho mierne bolesti na prvej a ľavej strane. 3 testy boli pozitívne ale lekár mi to nepotvrdil prosím ak máte skussnost napíšte mi ďakujem