Bolesť v podbrušku, návaly tepla

7. júl 2021

Ahojte asi 3-4 dni ma bolí v podbrušku prestane to a zas začne je to kolísavé. Mám návaly tepla a cítim sa unavene. Tehotná byť pravdepodobne nemôžem keďže sex som mala počas neplodných dní (bez ochrany) ale tak či tak šanca je minimálna. Mensky mam dostať až budúci týždeň takto skoro nezvyknem mávať PMS. Dostávam injekcie skrz bolest chrbta môže to mat spolu nejaký súvis? Už mi napada veľa veci.

tosomja
7. júl 2021

"pravdepodobne nemôžem byť"
Ale môžeš.
Počkaj do menzesu. Keď nepríde, urob test.
Mňa niekedy bolí brucho týždeň pred, niekedy vôbec, niekedy mám pocit že stale.

autor
7. júl 2021

Nebol by to veľký problém keby som tehotná ale nepočítam s tým keďže posledný sex som mala 9.6. A ako som spomínala počas neplodných dní. Ani sa do mňa partner neurobil myslíš že keby náhodou mohla som otehotnieť z “kvapky lásky”?

sue155
7. júl 2021

Ja po pôrode mávam tak cca týždeň pred MS návaly tepla (skoro ako keď som bola tehu a to sú tomu už 3 roky) a to viem ze mam očakávať svoje dni do par dní. Ale tak nevylučujem ani to, že môžeš byť tehu, i keď si mala posledný styk 9.6, niekedy ovulácia príde skôr, neskôr, nevidíme si dnu...pockaj ešte, urob test keď bude par dni meškať 😊

autor
7. júl 2021

Kým nedostanem mensky budem ako na ihlách a z toho stresu otehotniem 🤣🤣. Ďakujem veľmi pekne za odpovede ❤️