Bolesť v podbrušku

malina0987
6. jún 2022

Ahojte som uz zufala mavam bolesti v podbrusku mala som v lete zapal mocovych ciest a potom v decembri druhykrat ale nemala som ziadne palenie ani rezanie pri moceni iba ma strasne bolievalo brucho a nutkalo ma chodit furt na zachod a po vycikany ma rozbolelo brucho na sone bolo vsetko oka uzavreli mi to ako zapal dala mi ATB doktorka polepsilo sa mi to nutkanie odznelo ale bolest brucha som mala stale doktorka mi povedala ze je to tym ze mam zmenseni mocovy mechur ale brucho ma vkuse bolievalo aj po mesiaci hlavne z rana mi byvalo zle az na zvracanie a po pohlavnom styku ani nehovorim moja menstruacia byva dost silna az s kusy krvy zo mna vychadzaju gynekolog mi povedal ze si mam menstruaciu odsledovat zapisat a mam ist k nemu na kontrolu ale co sa tyka bolesti brucha vraj z gynekologyckeho hladiska som oka aj ked ma
vysetroval tak ma to bolelo aj som mu to povedal ale ziadno na to nezareagoval nemala som pohlavny styk dlhsiu dobu priatel chodi dozahranicia a vtedy ma to aj prestalo boliet ako sa vratil tak bolesti sa vratili po pohlavnom styku v podbrusku az na zvracanie mi bolo pocas dna mi to ustupilo ale som uz z toho zufala neviem kde moze byt problem chystam sa k obvodnej
na vysetrenia aby ma poposielala , potrebovala som sa vyrozpravat som zufala , podotykam davam si pozor na krize mam ich stale zakriyte , nesadam si na studene , prosim nema.nielto podobne skusenosti je to otravne nepohodlne a clovek naozaj uz nevie co s tym ked vsade vam povedia ze ste v poriadku uz to trva pol roka

vorkola
6. jún 2022

Treba dokladne kompletne vysetrenie,laboratorne krv moc stolica ,a dalej gastro, internista.urolog, gynekolog znova

malina0987
autor
7. jún 2022

@vorkola chodim stale a vsetko je v poriadku nechapem , moc v pohode krv v pohode sono v pohode akurat mi uz druhykrat povedali ze mam maternicu naklonenu dozadu ci tam nemoze byt problem ale nikto sa nadtym nepozastavuje idem este k urologovy a k svojmu zenskemu druhy krat tak uvidim aj ked uz nedavam nadej ,

malina0987
autor
7. jún 2022

@malina0987 a ked som sa spytala ze ci neni problem s tou maternicou mi vam nevieme povedat