Bolesť v podbrušku

martinka013
23. mar 2017

Dobry den , dufam , ze mi niektorá z Vas poradi .... Rok sa snažíme s priatelom o babatko . Zistili mi v Gyn-Five PCO a poslali ma na laparoskopiu - drilling vaječníkov . 27.2.2017 som bola na laparke a pan primár , ktory ma operoval potvrdil , ze uz mam oba vaječníky priechodné . Ziadne bolesti a ani komplikácie som nemala . Zacala som krvácať alo pri menštruácii asi 3 dni po operacii (neviem ci to bola menstruacia) , ale primár tvrdi , ze nie . Naposledy som ju mala 7.2.2017 ... Ide o to , ze teraz , posledny tyzden mam strasne bolesti v podbrušku . Strasne ma to picha a bolesti take , ze som na flektore... Zajtra mam ist ku gynekologovi a v pondelok do Gyn Fivu ... Co to moze byt ? Mam sa znepokojovať ? Dalsie problemy ? Prosim poraďte mi 🙂

zuzi0911
23. mar 2017

A tehu to nemoze byt??? Zapal??

mischelin999
24. mar 2017

Mohla byt to byt este taka neskora reakcia na operaciu. telo sa z toho potrebuje poriadne spamatat. Ale ako vravis uvidis az ked budes mat nejake tie vysetrenia hotove. No naj spravis ak sa skusis nejak moc nestresovat kvoli tomu lebo to by ti mohlo veru este uskodit. Takze hlavku hore dobre?

eko22
25. mar 2017

Tiež by som povedala, že sa telo po zákroku ešte nespamätalo. No písala si, že ideš v pondelok k lekárovi. Tak to už len nejako vydrž ale myslím si, že to nič zlého nebude a pomaly sa dáš znova do poriadku. Len to chce hlavne čas a kľud

6luca7
14. jún 2017

Ahojte baby, mám pár dní do menzesu a mám bolesti v podbrušku v pravo dole ma tak pichá. Niekedy to cítim až v krížoch a pod rebrami. Chodím často na wc. Snažíme sa o bábätko takže ideme na plno počas plodnych dní. Spozorovala som že mi menej chutí káva, sladké a ešte pár jedál. Neviem čím ta bolesť môže byť spôsobená. Stretli ste sa s tým. Za každú radu, odpoveď ďakujem.
Pekný zvyšok večera.
😉

snehuuulienka
14. jún 2017

@6luca7 môžu to byť kľudne príznaky tehu,ale aj nemusia....nič sa nedá robiť,len čakať a dúfať,že ms bude meškať a potom testnut