Bolesť v ľavom podbrušku

tina.olbreitova
21. jan 2023

V poslednej dobe mávam bolesti v ľavom podbrušku. Slepák nemám, žlčník tiež nie. Som sledovaná na gastre kvoli častym bolestiam žaludka. Pred cca 1,5 rokom som mala robenú gastroskopiu, kolonoskopiu, výsledok reflux a dráždivé črevo. Medzitým som bola tehotná, všetko bolo ok, no po pôrode sa bolesti v ľavom podbrušku spustili. UU ženskeho vsetko ok. Užívam vlákninu, probiotiká, vitamíny Masticha, no bolesti stále mám. Dakedy mám pocit ako keby upchatia, ked nejdem dlhsie na záchod je to horšie. Doktorka mi dala milión letákov s vitaminovymi doplnkami, mám skúšať, čo pomôže. Len to sa nedá všetko kupovať a skúšať stále dokola. Dáke rady ako si pomôcť alebo čo overené vyskúšať?

ildiko36
21. jan 2023

@tina.olbreitova daj sa vyšetrit este na hystaminovu alergiu

tina.olbreitova
autor
21. jan 2023

@ildiko36 všetky odbery mi robili pred cca 1,5 rokom, neviem,či sa to mohlo odvtedy zmeniť...

ildiko36
21. jan 2023

@tina.olbreitova odbery robia zakladne, biochemicke , hematologicke a sedimentaciu, ked niečo treba špecialne to treba zvlasť zaskrktnuť alebo to roby odborny lekar a nie obvodny

tina.olbreitova
autor
21. jan 2023

@ildiko36 hej na gastre mi brali kadečo

ildiko36
21. jan 2023

@tina.olbreitova a maš daake výsledky z vyšetrenia, diagnozu?

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zorana999
21. jan 2023

@tina.olbreitova nie je to ovulácia?

diaszoky
21. jan 2023

@tina.olbreitova ja som to mala z chrbtice

tina.olbreitova
autor
21. jan 2023

@ildiko36 hej reflux a dráždivé črevo

tina.olbreitova
autor
21. jan 2023

@raja95 dala mi duspatalin

tina.olbreitova
autor
21. jan 2023

@zorana999 mam pred menzesom

tina.olbreitova
autor
21. jan 2023

@diaszoky aj ja som si myslela,ale mam odsledovane, že to bolia čreva, keď mam stolicu, je to lepsie, povolí to...

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tina.olbreitova
autor
21. jan 2023

@raja95 Jaaaj to treba dlhšie? To mi nepovedali...že iba pri bolesti....keď bolí trochu, nedávam....takže nie pravidelne....a koľko si ho brala?

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tina.olbreitova
autor
21. jan 2023

@raja95 tam píšu,že liečbu určí lekár...a potom už ťa vôbec nebolelo? tiež máš drazdive črevo?

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tina.olbreitova
autor
21. jan 2023

@raja95 takže to isté ako ja...a vidíš, mne sa v tehu polepšilo....snáď aj tebe bude lepšie...ďakujem....

fuciciacik
3. mar 2024

@tina.olbreitova dobrý večer, ja som natom úplne podobne. Všetky vyšetrenia mám za sebou, mám reflux a asi tiež dráždivé črevo, teraz sa mi tiež pridružila problémy kde má v črevách stále nafukuje po každom jedle má boli brucho, neviem či opäť volať na gastro alebo či si už kúpiť. Ja teda mávam aj stres a dosť často má boli žalúdok už Som mala aj helicobaktera, beriem mastichu malé porcie jem, probiotika, kyslomliečne vyrobky. Už fakt neviem čo sú dat aby mi to pomohlo.