Bolesť v konečníku

kikaham
13. máj 2020

Ahojte je mi to trapne ale dneska ma cely den boli vnutri v analnom otvore akoby tlak ale aj pichanie az to sem tam zacitim aj vnutri vo vagine...myslela som si ze aj ked pojdem na velku tak to bude boliet no ku podivu to nebolelo len akoby to islo tazsie "vytlacit" aj ked uz dlhsie mavam iba riedku stolicu a dost casto ma boli v bruchu ked idem na velku . Teraz ale neviem co to moze byt boli ma to vnutri v anale no ked kakam to neboli zase ked cikam tak to citim viacej comu nechapem lebo jasne citim ze bolest je v anale ...no a tiez chodim stale cikat ..dakujem za odpovede 🙂

amelia000
13. máj 2020

@kikaham zlata zila?

kikaham
autor
13. máj 2020

@amelia000 zlata zila boli aj pri cikani ?:00

amelia000
13. máj 2020

@kikaham mna bolela pri vsetkom 😆 zbehni za dr. Moze to byt aj zapal. Tu ti nikto zo 100 % istotou nepovie 😬

mishi147
17. máj 2020

@kikaham ahoj, ja mam nieco podobne, citim zo spodu akokeby mi tam niekto vrazil noz, naraz taka pichlava bolest. Pocitujem to aj len tak niekedy v anale a ked docuravam. Mam varixi na maternici a zevraj to ma taha a to je to pichanie 🤷‍♀️

bigdream
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mishi147
11. jún 2021

@bigdream Ahoj nie,obcas to stale boli. Raz boli potom zas nie. Neriešim ti zatial 🤷‍♀️

bigdream
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mishi147
13. jún 2021

@bigdream videla ich tam gynekologicka na sone ona mi to vravela

leameleg
29. jún 2021

@mishi147 ahoj a mala si aj nejake bolesti v podbrušku ?

mishi147
29. jún 2021

@leameleg
Ahojky vieš čo bolest v podbrusku som obcas tiež citila ale nie casto, len to pichanie bolo kedysi hrozne myslim zo spodu

leameleg
30. jún 2021

@mishi147 lebo aj ja to mam.občas a niekedy každý deň ... ale už som z toho na nervy čo ti pomohlo ?? Ja už som bezradná

mishi147
30. jún 2021

@leameleg mne na to hodne pomohol detralex. Teraz mi to prestalo samo od seba ani neberiem detralex. Skus to

leameleg
30. jún 2021

@mishi147 skusim.. a nie je skodlivy ??? Kupim ho aj na volny predaj ?

mishi147
1. júl 2021

@leameleg nieje škodlivý je to vyzivovy doplnok moja nama ho berie uz roky. Je na voľný predaj ale je dost drahy ale ja nedám dopustiť

leameleg
1. júl 2021

@mishi147 vyskúšam ❤ dnes som začala užívať aj probiotika tak uvidíme. Verím, že už bude lepšie... hlavne len nech sme.zdravé to je najdôležitejšie