Bolesť prsníkov od ovulácie po menzes

31. júl 2023

Baby, od ovulácie až do prvého dňa menštruácie (cca 14 dní) ma vždy neskutočne bolia prsia. Začalo to cca pred pol rokom. Dovtedy mi začínali bolesti pŕs až pár dní pred menštruáciou. Dá sa s tým niečo robiť? Nejaké lieky alebo vitamíny?

tamvtme
31. júl 2023

Neviem, tiez to mam tak....kedysi ma boleli len par dni pred MS a co sa mi vratil cyklus po porode, tak mam bolestivu ovulaciu a prsia presne ako pises, od ovulacie az do MS naliate a bolave, par dni pred MS uz ani neviem byt bez podprdy alebo lezat na bruchu,,,,,tak sa tu pripnem a budem dufat, ze niekto nieco poradi 😅

luccija
31. júl 2023

Tiež to tak mám skús pupalkovy olej, ale to sú hormóny ja nemusím ani pozrieť do kalendára a viem, že som v tom super období.Mna bolia prsia aj, keď len rýchlo chodim

jenn82
31. júl 2023

Mne nato doktor chcel predpísať hormóny, lebo okrem tých prsníkov mam aj nenormálne výkyvy nálad, od ovulácie je to pre mňa jedna veľká katastrofa.

engiii
31. júl 2023

Aj ja to tak mam skončí mi menzes a za 5 dní od ms bolest pŕs až do ďalšej ms🤦‍♀️gyn povedal ,že je to normálne ja som anti nikdy nebrala a vraj je to dobre ,že telo je samosebou, že hormóny pracujú tak ako majú..

lilizzachy
31. júl 2023

Ja to mám tak isto už roky...okrem dojčenia a tehotenstva vtedy bol pokoj...každy mesiac si 2 týždne odtrpim začne jemná bolesť až po takú že ma bolia aj keď sa postavím rýchlo a pritlačiť abo dačo nehrozí boli na dotyk...zvykla som si čo už ale tiež má to nebavi

ikonica
1. aug 2023

Tiez som to mavala... Zacala som brat vitex a pomohol... celkovo som sa citila lepsie... Dal mi dokopy hormony... mne bol aj zisteny vyssi prolaktin ale dr s tym odmietal cosi robit... Poslal ma na endokrino a tam tiez nic s tym nechceli robit... Tak som si pomohla sama...

kvetinka75
1. aug 2023

@luccija mne ten pupalkový pomohol na všetko možné ale na toto nie.