Bolesť pri sexe

9. aug 2024

Ahojte prišla som sa poradiť či máte niekto podobnú skúsenosť. Mávame s partnerom pravidelný sex ( skoro každý deň, niekedy 2x za deň). No v poslednom čase ma pri sexe aj po začalo bolievať okolie hrádze. Neviete čo je možná príčina? Ďakujem

autor
9. aug 2024

+ som zabudla dopísať že pri sexe ma bolieba občas ľavá časť brucha. Neviete z čoho by to tiež mohlo byť.

tundra
9. aug 2024

Vsetkeho moc škodi 😂😂😂

autor
9. aug 2024

@tundra 👍🏻, vďaka za nič

tundra
9. aug 2024

Nz.môjim prispevkom,som chcel naznacit,ze niektore problemy, maju jednoduchu pricinu.
Clovek,ktory pracuje napr. s lopatou cely den,ma ruky vypracovane a nema s tym problem.Druhy zobere do ruky lopatu a po jednom dni ma na rukach pluzgiere-otlaky.
Pricina tvoje bolesti, môze byt len signal tela,ze je toho vela.Mozno treba viac lubrikantu,mozno zmenit techniku,mozno si dat pauzu.
Sex by sme si mali uzivat a nie pri nom trpiet bolestou.

autor
9. aug 2024

@tundra ja si sex užívam..😀 bolesť je to taká že si toho počas niekedy ani nevšimnem a po je to trošku hořsie. Keď vieš čítať, tak sa pýtam niekoho na podobnú skúsenosť

katarinaba
9. aug 2024

Bolest pri sexe moze znamenat aj zapal, plesen alebo iny problem. Ak to pretrvava, odporucam navstivit gynekologa.

ina2405
9. aug 2024

Keď som sexovala moc a tiež som si to užívala, tak ma vždy bolelo všetko dolu. A nemala som ani zápaly, ani mykózy. Je to tak ako píše @tundra, nejde len o to, či si sex užívaš.

ina2405
9. aug 2024

To okolie hrádze je jednoducho "doudierané" z častého styku.