Bolesť pri sexe

7. sep 2022

Ahojte. Stalo sa vám že by vás pri sexe bolel vaječník? S partnerom sme mali sex, ja som ležala na chrbte a nohy som mala hore a on na mne ale ako vnikol do mna tak má začal bolieť asi pravý vaječník a trvalo to počas celého sexu (bola to rychlovka z partnerovej strany) a hneď po sexe ta bolesť prešla. Bola to taká tupá bolesť ako keby. Sex bol pred cca 10 dňami. Nejde mi do hlavy prečo má tak ta práva strana bolela pri sexe nikdy sa mi to nestalo. Neviem či to mohla byť ovulacia lebo som nespozorovala žiadny hlien. Mám len biely vytok. Máte niekto podobnú skúsenosť?

natalia876
7. sep 2022

Ahoj, mne sa to zvykne stávať pri ovulácii. Myslím si, že ak by sa to opakovalo, mala by si ísť k dr

autor
7. sep 2022

@natalia876 asi pred rokom sa mi to stalo, pri sexe má začal bolieť ľavý vaječník to bolo take pichanie ako keby. Trvalo to dlhšie že som sem tam cez deň cítila pichanie vo vajecniku alebo večer troska intenzívnejšie bolesti a trvalo to asi dva týždne a pri ms bolesti menštruačné plus to pichanie vo vajecniku a po ms som bola na gynde a ta nič nevidela na sone. Potom tie bolesti prešli keď som začala užívať inofolic