Bolesť po šití

kikuska56
1. nov 2020

Ahojte som týždeň po pôrode a bola som pri pôrode zadita ale nie hrádzu ale len trošku som sa potrhala a teraz mám v okolí klitorisu a v oblasti malých pyskov takú ovislu kožu ako keby mi vypadol steh ale nezahojilo sa to ani nezrastlo tak ma to aj boli dosť ale nekrvaca to mám s tým ísť? Alebo cakat lebo ma to páli aj svrbí odspodu a keďže kojim tak neviem čo by som si tam mohla dať aby som zmiernila bolesť ďakujem

syslik81
1. nov 2020

nemas doma kamilky? umyvaj sa v nich zospodu .. ja som bola cela dotrhana tu sa nezasiva kde zijem ..a do tyzdna som sa pekne zatiahla a bolest presla rychlo .. ja osm spravila odvar asi 3x denne som macala 😀 salku do nej dala cistu handru alebo vlozku a prikladala a potom sa snazil alezat kym nezaschnem na gauci so starou plenou na ostro - tj bez spodneho pradla

karamellova
1. nov 2020

@kikuska56 tak ako pise @syslik81 vela vetrat, umyvat po kazdom cikani cistou vodou(idealne sprcha) a aj niekolko krat denne umyvat kamilkami/ repikom. Ja som pouzivala aj sprej dermo-chlorophyl, pouziva sa bud na ranu alebo nastriekat na vlozku

maaji
1. nov 2020

Joj, ja som bola šitá a tak ma to bolelo že som si nemohla ani poriadne sadnúť mne určite pomohlo repik,kamilka a každý deň som sa sprchovala z dola.

kiki68
2. nov 2020

Ist s tym, ja som mala par stehov, fakt ze mini sitie po trhnuti. A jeden vypadol a zapalil sa po cca tyzdni. Isla som a dali mi terapiu laserom. Cize nebolestive. Po tyzdni pipina ako nova od mattela a hlavne bez bolesti. Dve kamosky to neriesili a vytvorili sa im vnutorne abscesy. Co sa uz tvorilo aj mne v tom stehu a to ma teda bolelo najviac. Ako to takto vyhojili tak uplne ze super.