Bolesť jedného prsníka

niky_55
21. sep 2024

Ahojte, mali ste už bolesť len jedného prsníka? Kojím už rok aj 3m ale za tuto dobu som nikdy nepocítila bolesť prsníka ak nerátam začiatky. Ale teraz ako keby okolie bradavky ma strašne bolí , taká je to bolesť ako keď je plný prsník mlieka. Mám ísť ku gynekológovi takže sa ho aj na to spýtam. Okrem toho nemám žiadnu hrčku ani nič , len bolesť.

falbala132
21. sep 2024

@niky_55 mna takto boli v prsniku obcas nerv. 3x som bola za posledny rok kvoli tomu na sono ako samoplatca, lebo som uz bola z toho na prasky a neverila ze tam naozaj nic podozrive nemam. a to ani nekojim.

veklipo
21. sep 2024

Ja som dojčila 5r vkuse (2 deti x 2,5r). Počas toho obdobia ma rôzne bolieval 1 prsník.
Už som 4 roky po dojčení a tento rok ma vystrašila inetenzvivna bolesť ľavého prsníka. Trvalo to skoro 2 týždne. Keď sa mi to stalo opäť, hneď som šla na Sukromne sono. Všetko ok. Začala som si všímať súvislosť s kašľom. 1 deň suchý kašeľ a potom bolesť prsníka. Neviem, ci je to tým, no vždy tam je aj kašeľ.
V okt ma čaká preventívna mamografia. Tak hádam bude všetko ok.

niky_55
autor
21. sep 2024

@falbala132 no musím sa aj ja objednať na nejaké sono lebo dosť to bolí

niky_55
autor
21. sep 2024

@veklipo ako prvú dcérku som dojčila 1r a 8m a teraz syna kojím 1r a 3m no ale za cele obdobie som nemala takúto bolesť, trvá to pár dni ze vkuse ma to bolí.. musím sa objednať na nejaké sono

veklipo
21. sep 2024

@niky_55 ak to do 2.tyzdnov neprejde, tak určite. Ak máš možnosť ist hneď na nejaké Sukromne, chod. Tých 50€ stojí za pokoj v duši.

kitycat
21. sep 2024

@niky_55 mna takto boli ked sa mi rozbieha zapal, akoby vnitri pod bradavkou 🤨