Bola som tehotná?

kammila1
21. nov 2017

Dobry den mamicky nestretli ste sa niektora z niecim takym. Takze 30oktobra som dostala MS. Po 4 dnoch mi skoncila a na druhy den som mala vytok s krvou a bolest brucha a to iste aj na druhy den. To bola sobota nedela. V pondelok ma napadlo ze si urobim test ani neviem preco. Vysiel poz.ale druha ciarka bola slaba...kazde 2dni som test opakovala a stale tam bola ta druha ciarka ale rovnako slaba. rozhodla som sa ist k dr ci je vsetko ok. Povedala mi nato "co ja stym" ze mam prist ked mi bude meskat. Nakoniec mi urobila sono vsetko bolo ok len sliznica bola zvacsena to bolo 15.11 . Dalsiu MS mam dostat 29. 11 Ale dnes som si robila test a uz je negativny. Co to moze znamenat bola som tehotna ale potratila som alebo...?

bona_dea
21. nov 2017

Najpravdepodobnejšie biochemické tehotenstvo. Stáva sa to....nič dramatické to nie je

deti95060810
21. nov 2017

čo ja s tým - to je už len fundovaná odpoveď lekárky...🙄
hurááá liečme sa u odborníkov ako táto lekárka....😨

nikaeli
21. nov 2017

A mas este bolesti? Aby to nebolo mimomaternicove ☹ ja som sice nemala klasicke krvacanie, len spinenie par dni a po par dnoch opat, nerobila som si test (to mi ani nenapadlo), rovno som sla k dr a on mi prave kvoli vyssej sliznici zobral krv, hcg vysoke, v maternici nic, sliznica vysoka, bolest na jednej strane podruska.. O dva dni som uz lezala na operacke..

lavieenrose
22. nov 2017

@nikaeli aj mne napadlo mimomaternicove..ale mne ukazovalo hcg aj test...ale nemusi mat test vzdy pravdu..istejsia je ta krv

kammila1
autor
22. nov 2017

Nie bolesti uz nemam len vtedy 2 dni. A neboli to neake silne bolesti tak ako by som mala dostat MS. A nebolo to ani ze vkuse v sobotu az lu veceru a v nedelu trochu z rana a potom nic.... ani krvacanie som nemala bolo to len trochu krvy vo vytoku... asi fakt len to mimomaternicove... asi mi ostava len cakat co s toho bude,

lavieenrose
22. nov 2017

@kammila1 skorej skus ist k inemu doktorovi

helena1982
22. nov 2017

nerobila by som hned paniku s potratom, niekedy sa proste aj test moze mylit. alebo aj ukazuje psravne no popletie ho aj nase telo. stava sa to, no skor by som momentalne riesila tvoju doktorku, to ako ti mohla dat taku odpoved?

nikaeli
22. nov 2017

@kammila1 pri mimoternicovom by si mala bolesti, pretoze drobec by rastol vo vajickovode a tam na to nie je priestor. V tom pripade je to ale nebezpecne a nie prilis vhodne cakat.

Nemusi vsak ist vobec o nic. Mohol ti len zahaprovat hormonalny system vplyvom prechladenia, stresu, .....

Do dalsieho menzesu mas este dost casu, ja by som pre istotu sla este raz k dr. Donut ju vziat ti krv, nech vies, ako si na tom s hcg. Pripadne nech ti urobi ultrazvuk. V tom lepsom pripade bude vse ok. Nechcem ta nijak strasit, to nie, ale v pripade mimomaternicoveho je to velmi nebezpecne, moze ti to tam kedykolvek prasknut a brusnu dutinu zaleje krv. A ak sa to stane napr.v noci... ☹ nemoze mat k tomu dr.taky postoj ☹

Drzim prsty ❤