Bojím sa, že ostanem neplodná

25. nov 2021

Ahojte, uz vyse roka a pol sa trapim s opakujucim iinfekciami tam dole nic mi nezabera, zmenila som teraz gyn. lebo ten stary ma vzdy odbil nejakym antimykotikom, A ta nova mi hned vzala krv a spravila rozsirene stery, lenze citam na internete ze neliecene chlamydie, ureaplazmy alebo mykoplazmy mozu sposobit neplodnost, vyslekdy budu az za 2 tyzdne, ale bojim sa ze ak nieco z toho bude pozitivne ci neostanem neplodna po takom dlhom case neliecenie toho spravneho, deti este nemam ale v buducnosti velmi chcem, no bojim sa :(

cyberk
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
25. nov 2021

@cyberk tak to bude asi ine kedze chlamydie atd som citala ze sposobuju aj potrat

autor
25. nov 2021

Prosim vas mate niekto skusenost je to pravda?

ines1234
25. nov 2021

Dobrý deň, opakujúce sa kvasinkove, chlamydiove infekcie znamenajú v prvom rade nielen lokálny nepríjemný problem, ale je to problém toho, ze vaše čreva nie su v rovnováhe to znamená, ze benefitne a nebenefitne baktérie v črevách naozja rovnovahu nemajú, kazdopadne je tu na mieste imunomodulacna liecba, lokalna sa stava doplnkom. Ale určite treba riešiť najma vase vnútro. Pokojne mi napíšte, môžem vam pomôcť nakoľko s tym mam skúsenosť.

autor
25. nov 2021

@ines1234 dobry den, ale je pravda ze mozem ostat uz neplodna?

ines1234
25. nov 2021

Áno, je to pravda.

luccija
25. nov 2021

Načo sa strachujes dopredu?pomôžes si nejako?treba liečiť aj partnera

miadi
26. nov 2021

Ak mas chlamydie tak to je STD ( sexualne prenosna) Cize ty alebo partner ste ju museli od niekoho priniest a teraz si ju dookola davate jeden druhemu. Neplodna mozes byt aj z obyc zapalou zo svojich vlastnych premnozenych bakterii v reproducnom organe. Stresovat sa dopredu ti ale nijak nepomoze .

veronika_e
26. nov 2021

Tiez suhlasim, ze na co takto citas a strachujes sa dopredu ked poriadne ani nevies, co ti povie doktorka, ked ti este len brala krv a stery? Dobre ze si zmenila doktora a uvidis ako ta tato prelieci.

fatalkarma
26. nov 2021

Vôbec nemusí ísť o chlamýdie,ureaplazmy atď...ja som mala stále kvasinky,enterokoky aj e-coli...síce liecene ale stále sa vracalo..teraz som v 18 tt. nemysli hneď na najhorsie 🙂

autor
26. nov 2021

Ja viem ze zbytocne strachovat dopredu, ale z clankov som nepochopila ci to je dozivotne neplodna alebo len pocas choroby

autor
26. nov 2021

@fatalkarma dakujem a co ti nakoniec ponohlo?

fatalkarma
27. nov 2021

Bohuzial som ten typ,co sa mi tieto veci vracaju po styku...nie kazdom,ale vacsinou...najlepsie je pre mna nesexovat a tym padom ziadne problemy :/

fatalkarma
27. nov 2021

A este podotykam,ze partner je v poriadku.