Boj s endometriózou tradicnou - ľudovou medicínou

lumisomja
19. dec 2017

Ahojte, vela zien trpi tymto zakernym ochorenim, ktore sa vracia a znemoznuje spoldenie dietatka.. Zaujimalo by ma, ci ma niekto dobre vysledky s inym pristupom, ako nasou tradicnou zapadnou medicinou..???

miz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emasss111
19. dec 2017

Ahoj, ja si myslím, že mne v prvom rade pomohli ricínové zábaly. Kvôli endometrióze som prišla o jeden vaječník a pár mesiacov od opky sa mi objavila cysta už aj na druhom vaječníku. Od 1. dňa menzesu po ovulku som si každý deň! (nie každý druhý, ako kážu) robila večer tento zábal a v máji sa mi podarilo otehotnieť. Bol to prvý mesiac poctivého robenia si týchto zábalov. No v júli som potratila ☹ Ale po prvom menzese od čistenia som si opäť začala denne robiť tieto zábaly a opäť som aj ostala tehotná. Momentálne som v 17 tt, tak verím, že toto tehu už dotiahneme do úspešného konca 🙂
A teda ešte som pravidelne pila alchemilkový čaj 🙂

lumisomja
autor
28. dec 2017

@emasss111 aj ja som teraz asi o to prisla..kleslo mi hcg 😓😓😓.ako sa prosim ta robia tie zabaly?a drzim paste,urcite ti to uz dobre dopadne 😊

lumisomja
autor
28. dec 2017

@miz my chceme uz dlho 5 rokov .. a ako si zmenila stravu?aj ja som cvicila jogu,raw stravu,meditacie...netusila som,ze to mam..a zrazu ma museli operovat.

miz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katrin21
28. dec 2017

@lumisomja vobec to neries, ze ju mas....ja ju mam tiez a mam dve deti... ked som mala posledny cisarsky, tak mi vraveli, ze mam vela lozisk ,vackov endometrialnych.. v 2008 som mala laparku - endom. cysta na vajecniku....
potom som chodila na biorezonanciu, ta to trochu utlmila, ale uplne sa toho nezbavis..ale nevadi.. mne teda ziadne extra problemy nerobi, otehotnela som prirodzene ...
aky mas krvny obraz? nie su anemicka? daj si zistit a posilni imunitu, su skvele ajurvedske caje na zenske veci, odporucam

emasss111
3. jan 2018

@lumisomja prepáč, že až teraz odpisujem 😔 tak budeš potrebovať sklenený pohárik, bielu tkaninu (napr.staré čisto biele tričko) o rozmeroch 25*25 cm približne, rícinový olej, potravinárksu fóliu, uteráčik a termovankúšik alebo môže byť aj fľaša s teplou vodou......bielu tkaninu navlhčíš tým olejom, tak normálne, aby nebola suchá, ale zase ani aby z nej ten olej nekvapkal, dáš to skleneného pohárika a zohreješ v mikrovlnke....tá látka by mala byť teplá až horúca, ale nie veľmi....potom si látku rozložíš na podbruško, zabalíš do fólie, prikryješ uteráčikom, priložíš termovankúšik a už len oddychuješ...minimálne hoďku...ja som niekedy pri filme takto aj dve hodiny vydržala 🙂 ja som si tieto zábaly robila každý deň od 1.dňa mrchy po ovuláciu....potom pauza a zas.....samozrejme ak otehotnieš, už nepokračuj 🙂 držím palce 😉