Biely výtok po prebudení

27alica27
14. sep 2024

Ahojte,
zaujimalo by ma, či sa tu nachádza niekto, kto to ma rovnako. Všetky gynekologické vyšetrenia su v poriadku, aj krv. Ale vždy ráno, keď sa zobudím a postavím, tak po pár sekundách zo mňa vytečie biely výtok…nie je hrudkovity, nesmrdí za rybami…potom počas dňa sa to ešte sem tam stane, ale ráno je toho najviac. Je to celkom neprijemne, keďže keď nemám intimku, tak sa musím hneď prezliekať…Kvoli tomu aj s partnerom nemôžem mať pohlavný styk hocikedy, pretože sa vždy potrebujem pred tým osprchovať, aby som mala pocit čistoty.
Viete mi poradiť, že čo s tým. Gynekologička mi povedala, že pokiaľ nie je hrudkovity, zafarbený alebo nesmrdí, tak je to v poriadku. Celkom ma to obmedzuje, tak neviem, či to je v poriadku.
Ďakujem za všetky rady, tipy.😀

trgypadl
14. sep 2024

@27alica27 ahoj,niektore zeny to tak proste maju,ze toho vytoku je viac,,,,ja od nepamati pouzivam intimky,lebo vlhke nohavicky mi vadia….netreba zabudat,ze ma aj fyziologicku funkciu a pocas cyklu sa mnozstvo vytoku meni

danielad9
14. sep 2024

@27alica27 Tiež to takto mam. Všeto je úplne v poriadku a iné problémy nemam. Bez intímky sa vôbec cez deň nezaobídem ale zvykla som si

27alica27
autor
14. sep 2024

Som rada, že nie som sama😀lebo už som si pripadala ako nejaký čudný tvor, že to tak mam😀čiže neostáva nič iné, len sa s tým naučiť žiť