Biely povlak po cvičení

1. sep 2021

Ahojte, je to trošku intímna a banálna otázka, ale chcem sa opýtať najmä žien ktoré športujú. Len nedávno som začala viac cvičiť a všimla som si že vždy pri intenzívnom tréningu napr. beh, posilka a pod. mám na nohavičkách hustejší biely povlak, aj v pošve. Mierne zapácha. Prípadne ako tento problém riešite. Neviem, či sa to stáva iba mne alebo aj iným ženám. Snažila som sa nájsť info na nete, ale nič som nenašla. Ďakujem za odpovede.

zelva123
1. sep 2021

Nebude to po tom intenzivnom treningu ked sa vela potis a podobne zeby si dostala mykozu? Predsa teple vlhke prostredie a kvasinky su na svete. Moj nazor

kitycat
1. sep 2021

Obycajny vytok, cvicenim a pohybom tam skratka vznika viac maziva a bejako to musi von..

euka210
1. sep 2021

Ja som take mala stale na turach...asi to bude tou fyzickou namahou

janetinka27
2. sep 2021

moze to byt fyzickou namahou, ale ak zapacha, tak neviem, ci je taky vytok uplne zdravy.

henrikir
2. sep 2021

pokial zapacha, tak by to mohol byt nejaky zdravotny problem, ci sa mylim? mam to takto spojene v hlave nejak. viem, ze vytok je okej, ale ci aj zapach?

autor
2. sep 2021

Áno výtok mierne zápcha, o 2 týždne idem na preventívnu prehliadku ku gynekológovi, tak sa ho na to opýtam. Len som sa najprv chcela uistiť, či samostny výtok je v poriadku, ak je pri tejto záťaži prítomný a či ho nemám jediná 🙂

viktorka124
5. sep 2021

Keď posilňujem tak mám tiež viac, a hustejšie. Ale teda ten zápach by asi trebalo poriešiť s gyn