Asi mi začína mykóza

27. jan 2023

Zdravim vas, mam taky intimny problem. Asi mi zacina vag.mykoza alebo nejaky zapal. Mali sme vcera aj styk, partner tvrdi ze jemu nic nie je.
Ja mam biely, hrudkovity vytok a dole diskomfort v podobe obcasneho palenia, skriabania ale nejdem sa zblaznit ako pri mykoze co je vsak najhorsie ze som sa dvakrat sprchovala a smrdim. Myslite ze staci si dat volne dostupny cipok (probiotikum) alebo mam zajst k lekarovi? Dneska ma aj tak uz nezoberie.
Zapaly nemam casto, raz za cas mykoza ale to je ovela silnejsia jak toto. Dakujem za kazdu radu

simonah73
27. jan 2023

nebrala si v poslednej dobe antibiotika?

autor
27. jan 2023

@simonah73 nebrala som. Ale bola som chora.

becca234
27. jan 2023

Odporúčam vysadiť mliečne výrobky, pečivo a sladké (aspoň kým to pominie)

autor
27. jan 2023

@becca234 no sladke je problem u mna ale skusim

anavixy
27. jan 2023

Tak to bude asi zacinajuca mykoza, to ze je tomteraz mierne neznamena, ze sa to nezhorsi. Este je podstatna informacia aj ako smrdis, ako kvasnice, ako ryby? Mozes skusit aj vaginalne probiotika, alebo rovno volnopredajne pripravky s klotrimazolom, ak si nie si ista, canesten robi aj domaci test na rozpoznanie baterialnej a kvasinkovej infekcie.

lylyjana
27. jan 2023

Kup si clogin na vyplach

renata1405
27. jan 2023

Ako smrdis? Ak po rybach tak to volne dostupnymi mastami a cipkami nevyriesis. Potrebujes atb entizol.

luccija
27. jan 2023

Kúp si Canesten kombi tabletku a krém

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anavixy
27. jan 2023

Tak uvidis ci sa objavi znova, podla mna hej, ved zvnutra to necitis. Kazdopadne ryby su bakterialna infekcia, do pondelka skusaj vyplachy a probiotika a v pondelok sup ku gyndosovi.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
missdiva
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzka0605
27. jan 2023

daj si canesten na vkladanie 3 dni aspon..ak to neprejde tak potom to bude bakterialne.

miriamamama
28. jan 2023

To že priateľ nemá príznaky neznamená že to nemusí mat. to je jedna vec. Skús vaginálne probiotiká a sexujte len s kondómom kým sa preliecis... resp odsledujes či to prepukne a bude potrebné ísť ku gyn alebo to rozchodis probiotikami

autor
28. jan 2023

@miriamamama dneska je to uz lepsie. Asi to zabralo