Apreg - skúsenosť

nbok39
1. okt 2023

Ahojte, prosím Vás kto užil tabletku apreg, ake sú Vaše skúsenosti?
Mne skončil menzes 12.8. A 14.8 som mala nechránený styk. 16.8 som si okolo obeda dala tabletku apreg a od 21.8-23.8. Som mala krvácanie a odvtedy sa menzes nedostavil. Posledný test som si robila 18.9. Ktorý bol negatívny ako aj predchádzajúce 3…
Tento tyzden mam bolesti na pravej strane v oblasti vaječníkov a túto bolesť pociťujem hlavne pri chôdzi. Ku dr idem až o tyzden…
Je možné že tehotná som ale test mi ho nezachytil aj napriek tak dlhej dobe od meškania?
Alebo je to len následok rozhádzaných cyklu? Dovtedy som mávala pravidelnú menštruáciu…
Ďakujem každej za skúsenosť

liv02
9. okt 2023

@nbok39 ahoj presne toto som mala aj ja, dala som si apreg na 5 deň prišlo krvácanie a menstruacia sa už nedostavil teraz mi mešká 10 dní a tehu test je negatívny. Takže rozhádzaný cyklus a bolesti mam presne ako ty. Prvý krát keď som si dala tabletku po tak som skúsila inú značku a menstruacia sa mi ešte aj upravila a bola bezbolestná keď som si dala apreg lebo v lekárni mi povedali ze je lacnejšia a účinok rovnaký tak toto sa stalo. Poučenie do budúcna ze ak by náhodou bolo treba tak radšej si priplatiť. ;)