Aplikácia na zaznamenanie menštruácie

19. nov 2020

Neexistuje nejaká appka na zaznamananie si kramov do mobilu, ktorá NEUKAZUJE plodné dni, ovuláciu a "somariny" okolo toho? Tie info ma nezaujímajú a iba ma znervoznuju, sú nepresné :D ...skúšala som ich aj vypnúť v appke no nedá sa to...jednoducho iba si chcem do mobilu zaznačovať krámy, aby som vedela, kedy ich o mesiac zas čakať...

viikkki
20. nov 2020

Zisti si aký máš dlhý cyklus a vyopocitaj si to napr. Mala si menštruáciu 1.11. Cyklus máš 28dnovy tak 28.11. Dostaneš ďalšiu menštruáciu... A zapisuj si to do poznámok v mobile, nepoznám takú apku kde neukazuje plodné dní

autor
20. nov 2020

@viikkki tak to bude asi najlepšie riešenie, vďaka za tip

erikaa09
20. nov 2020

Ja som spokojna s touto..

petamich
20. nov 2020

@erikaa09 ta ale ukazuje plodne dni a veci okolo toho 🙂
ale aj ja ju mam a som s nou spokojna

janage
20. nov 2020

Mna tiez plodne dni nezaujimaju, tak proste apku pozriem koncom mesiaca kedy asi novy cyklus a hotovo. Nijako ma neobmedzuje, ze to tam je. Tak ako mi je jedno, ci ma meniny v utorok Zuzana ci Imrich. Tiez to mas v kazdom kalendari, ale ked Ta nezaujima, ignorujes to.
Ja mam kratsi nie uplne pravidelny cyklus a riesim obcas tolko veci, ze uz sa mi stalo, ze som bola neprijemne prekvapena v najnevhodnejsej chvili. Hlavne ak mi vyslo 2x za mesiac. Tak teraz uz sa mi to nestava.

Mozes to vyriesit znacenim do google kalendara budes tam mat len co chces a raz za mesiac mrknes kedy asi.

nominativ
20. nov 2020

Tak to rob ako to robili naši rodičia. Normálne si vytlac menštruačný kalendár a zapisuj si to. 🤷🏼‍♀️

jankapepe
20. nov 2020

Žeby kalendár??