Antidepresíva Setralin

polariso
22. dec 2017

Uz 5 rokov uzivam AD....od porodu cize tri roky setralin 50 mg denne. Vsetko bolo ok....len posledny mesiac sa mi uzkost vratila. Doktorka sa rozhodla o navysenie davky setralinu...tri dni uzivam 75mg....a na stedry den uz mam uzivat 100 mg denne. Moze mi byt z toho zvysovania zle...na zvracanie? Kym sa ta davka ustali. Medzitym ked uz mi je zle si mam davat neurol. Dakujem

deti95060810
22. dec 2017

áno, môže....skús si prečítať príletový leták, kde je isto napísané, že zmena dávkovania môže na istý čas zhoršiť zdr. stav pacienta...
a práve preto ti lekárka dala Neurol - na preklenutie toho zhoršeného stavu....

catherinah
23. dec 2017

Ano, moze. Pocit na vracanie bez vracania.

polariso
autor
23. dec 2017

@catherinah ufff a ako dlho to bude trvat? Som hrozna...a k tomu vianoce

catherinah
23. dec 2017

@polariso take 2-3 tyzdne.
Ten neurol si si dala?

adka.baby
23. dec 2017

Nie dlho par dni kym sa hladina serotoninu ustali .Preto sa na preklenutie pouzivaju anxiolitika ako su neurol helex xanax....

polariso
autor
23. dec 2017

@adka.baby
@catherinah n.m o ano davam si neurol. Uz asi mesiac ale bol v malych davkach ale kedze sa uzkost opat zopakovala tak sa rozhodla ohladom toho zvysenia setralinu. Nechapem...ked je to ta ista latka preco telo tak reaguje....od zajtra mam pridat dalsiich 25 mg...takze budem brat uz 100 mg....pan boh pomahaj. Ano davam si neurol rano a poobede.

catherinah
23. dec 2017

@polariso to nie je vysoka davka. 100mg je este uplne v pohode. Ak ho uzivas dlho, nemalo by Ti byt tak zle. Nema to inu pricinu? Mozno z tej uzkosti, nie z lieku...

polariso
autor
23. dec 2017

@catherinah tak veru neviem....ale doteraz mi z uzkosti od zaludka zle nevyvalo...az teraz na treti den zvysenia setralinu. Ach jaj nech uz je lepsie. Dobre bolo pat rokov a teraz toto

katkalubkova
23. dec 2017

Presne z tej uzkosti ti moze byt zle.

polariso
autor
23. dec 2017

No co uz len vydrzat....kym sa ucinky prejavia

dadadada1
24. dec 2017

@polariso ahoj. Neda sa povedat ako dlho to bude trvat u teba, nakolko to je individualne. U mna to boli hrozne 3 tyzdne. Ale odvtedy je vsetko ok. Krasne Vianoce ❤️

polariso
autor
24. dec 2017

@dadadada1 dakujem. Mne je zasa od rana zle....fnukkk

catherinah
24. dec 2017

@polariso a nie si nahodou tehotna?

polariso
autor
24. dec 2017

@catherinah nie nie to urcite nieee

silvika99
31. dec 2017

To je prechodné zhoršenie a potom sa to zlepší. Ja ta chápem tiež beriem od pôrodu 50mg a teraz som zase tehotná a beriem len 25mg každý druhý deň. Depka našťastie nie ale smútok a melancholia ma prepadá občas. Pritom mam všetko nič mi nechýba... Keď chceš napíš IP.