Aniball - pálenie a štípanie po cvičení v pošve aj na pošve. Pokračovať ďalej v cvičení?

7. dec 2022

Ahojte, asi pred týždňom som začala cvičiť s aniballom, začala som na 18-19 cm. Šlo mi to dobre, síce som nesla podľa postupu s tým dýchaním, lebo mi to nešlo. Ale vytlačila som ho, každý deň aspoň 10x. Každým dňom som si o čosi navysovala obvod. Už po 21 cm som tesne po cvičení, cítila také palenie ale do večera to vždy prešlo. Tak som to neriešila. Včera som cvičila zas, sla som na 22cm, šlo mi to tahsie o dosť, ale dostala som ho von. Nie však 10x ako obvykle. Odvtedy mam ale strašne bolesti a palenie v pošve a aj na pošve. Ma zmysel ďalej pokračovať? Dnes by ma to ešte určite bolelo, mozno aj zajtra. Mam si dat pauzu ? Alebo sa vykaslat na to ? Do termínu mi ostávajú 2 necelé týždne

cocochanelxx
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cocochanelxx
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
whatever1
7. dec 2022

Vykasli sa na to ked ti to nerobi dobre. Este si zavedies infekciu.

veronika3110
7. dec 2022

Ja som tiež cvičila ale nič take som necítila.. nie je to možno už veľa? 10x vytláčať? Jednak je to už pri vyšších číslach náročné, tak možno podľa mna si to tým nejako už podráždis..
skús pokračovať ale menejkrat a uvidis, či bude zmena

gabika128
7. dec 2022

Rob iba tak ako ti to je príjemné, ja som už potom iba nafukovala vo vnútri, tiež ma to pálilo, vždy som kúsok sfukla a vytlačila tak. Išlo tam skôr o tú masáž tej hrádze. Pôrod bez šitia a to som nenafukala do žiadnych veľkých rozmerov 😊