Análna fistula

mirimiriam
26. nov 2023

Ahojte. Idem si po radu, máte prosím Vás niekto skúsenosti s análnom fistulou? Už dva razy som bola v jeden mesiac operovaná, žiaľ ani nie po mesiaci a zas sa mi vrátila. Prvýkrát som bola v celkovej narkoze, vyše hodiny ma lekár operoval, odstránil niekoľko “vetvičiek” týždeň po zákroku sa mi to vserko zapálilo a už len ma prispal a “vyškriabal” špeciálnou lyžicou až do zdravého tkaniva. Chodila som každý týždeň niekoľkokrát na kontroly no a pomaly to bude mesiac po druhom zákroku a mne z rany zas vyteká hnis, čo už nemal, šla mi z rany len krv, v konečníku ma svrbí a ja už neviem ako ďalej. Ďakujem za rady.

nin12345
27. nov 2023

@mirimiriam fuuu znie to velmi neprijemne... skusenost nemam ale odporucam ak budes musiet zakrok podstupit znovu nech ti ho uz robi niekto iny. Aj vysetrit by som sa dala aj k inemu lekarovi pokial mas moznost

sejbipi
27. nov 2023

Ja som mala vezikovaginálnu fistulu po zlom zašití popôrodných poranení. 1x sa operácia nepodarila, bolo to psychicky náročné, ale na ten just som šla k tomu istému lekárovi nech si to opraví, seriózne som na ňom videla ako ho to sralo, keď mi oznamoval, že je to späť, tak mal slzy v očiach on aj ja. Na 2x to všetko pozašíval trojmo. Odvtedy drží

pstrosica
27. nov 2023

@mirimiriam ahoj poslala som súkromnu spravu

daffynko
27. nov 2023

@sejbipi napíšem ti