Always vložky

1. dec 2022

Pouzivala som Always vlozky. Mam dost silnu menstruaciu lenze pomenili nejak vlozky s kridelkami..Zacali ma suchat(skrabat) a vobec uz neabsorbuju nic...Doslova preteciem...Mate prosim niektora skusnosti s nejakymi vlozkami v kt.sa citite ok...Ze Vam nesposobia skrenie medzi nohami a absorbuju nadbytok krvi...Dakujem.

uriva
1. dec 2022

Ria - prešla som na ne pred tromi rokmi presne kvôli tomuto z Always, lebo ich stále menili a tiež mi to začalo spôsobovať problémy a nepohodlný pocit. A pretekanie - dávam si nočnú Ria aj cez deň, absolútne žiaden problém.

sudocek
1. dec 2022

Podľa mňa sú fajn Naturela.Iné nemôžem používať. Ja Alwaysky nemôžem ani cítiť. Nie ich ešte používať.

marticka85po
1. dec 2022

Alwaysky su sama umelina,hned sa z nich vyhadzem. Nepouzivam. Najradsej mam Jessa z DMky

bambieblue
1. dec 2022

Ja pouzivam biointimo, anion vlozky su super a este k tomu maju vela vyhod ako predchadzaju paleni a svrbeniu ,zapalu teraz si idem objednat vlozky Shuya 😉

savanna
1. dec 2022

Alwaysky su mi hnusne, je to ako mat na sebe cely den igelitovy sacok. Ja pouzivam Naturely, tie su omnoho prijemnejsie, ale zda sa mi, ze tiez predtym byvali viac absorbcne. Ale napr v noci alebo ked mam silnu M, tak si dam tampon aj vlozku a som ok.

sjana7
1. dec 2022

Ja používam iba bylinné vložky z tianDe,pohodlnne a aj liečia 😊

autor
1. dec 2022

@sjana7
@bambieblue Vyskusam vyzera to byt zaujimave...
Dakujem vsetkym za tip

1234509876
19. jún 2023