Aký výtok je bežný a normálny?

12. júl 2022

Ahojte, uz asi 2,5r mam vkuse výtoky, vkuse výtery, vkuse mykóza na ktoru nic nezaberalo, zmenila som gynekologa, ten mi sprvail ine testy a vysla mi mykoplazma a urea a gardanely, brala som lieky asi na tyzden to preslo a zasa, no opatovné testy uz boli negatívne (aj po pol roku) no výtoky mam stále, avsak uz v znesitelnejsej forme, vtedy to hrozne páchlo a bolo ho velmi vela, ine priznaky som nemal iba stale vytok. Priatel prelieceny tiez, pouzivame kondom, vysledky mam negat, no výtok mam stále. A ja uz neviem co je normálny sekrét a co uz nie.
Momentalne to je také krémovo biele, ale je toho aj tak na moj vkus dosť veľa, obtazuje ma to natolko ze musim mat intimku. Je to aj tak vpohode? Myslim si totiz, ze bezne by zena intimku potrebovat nemusela ci?

kristinka92
12. júl 2022

ahoj ja som jedno obdobie tiež mala takéto problémy - výtok, stále a stále. neustále u gynekológa, vytery, antibiotika, výter, probiotiká, vyter, antibiotika atd.
pritom riešenie bolo veľmi jednoduché- partner ma podvádzal na čo som prišla až niekoľko mesiacov po rozchode. a ver mi, bila som sa do hrude zaňho, ze určite by ma nepodvádzal…. možno to tak nebude aj u vás, ale veľmi by som porozmýšľala na tvojom mieste, pretože ureplazmy mykoplazmy a gardenella nie sú bežne infekcie… (určite nie z disbalancu vaginalnej flory, ale reálne to niekto z vás niekto doniesol…)

autor
12. júl 2022

@kristinka92 nechcem vyzniet naivne, ale urcite sa nepodvadzame, sme praveze skoro nonstop spolu, a on na take nieco nema charakter, dokonca isiel aj na moje slova na urologiu

autor
13. júl 2022

Niekto este?

akinom0077
19. júl 2022

@kristinka92 gardanella je bezna bakteriala infekcia a vela x si ju zeny mylia bohuzial s mykozou a kupuju si v lekarni bez predpisu lieky na mykozy🙂 ureaplazma uz je ina…

autor
19. júl 2022

@akinom0077 ak by boli bezne tak by ma na to doktorka aaineupozornovala, vravela mi ze tie zvyknu aj velmi smrdieť tak teda neviem