Ako zistím podľa bazálnej teploty a výtoku, že sa dostaví menzes?

17. aug 2020

ahojte žienky ako zistím podľa bazalnej teploty a výtoku že sa dostavy menzes? Teplotu mam už tri 36.8 a výtok mam hrudkovity biely neda sa roztiahnuť prstami myslite že to su tie správne znaky? Pobolieva ma bruško včera som mala veľmi silne kŕče myslela som že už sa dostavila mrcha a nikde nič..

dskjhfdlkdjhl
17. aug 2020

hrudkovity biely vytok je asi mykoza, nie?

autor
17. aug 2020

@dskjhfdlkdjhl ja si myslím že mykóza to určité nieje :D

autor
17. aug 2020

Nemam žiadne príznaky na mykózu na Koľko pri mykoze je vytok tvarohový toto je Vodovy biely..neda sa natiahnuť skôr ako mydlo..keď sa rozšucha to sami tomu hodí..

miskooo1987
17. aug 2020

Hrudkovity biely výtok? To je niečo ako bryndza pod predkožkou? (Nemám skúsenosť, som obrezany...),a na čo potrebuješ či dostaneš Mendez v krátkej dobe? Veď snáď máš kalendár....

autor
17. aug 2020

@miskooo1987 ženské veci nepochopiš

dskjhfdlkdjhl
17. aug 2020

Tak bud je hrudkovity, alebo vodovy. Ak je hrudkovity, tak je to mykoza a nemoze byt vodovy.

danielinaa
17. aug 2020

Ovu si mala kedy? Lebo ked takto strelis teplotu, tazko povedat. Niekto mava 37 po ovu a 36,8 uz klesajucu, iny ma klesajucu 36,5 a 36,8 stupajucu. Spravidla po ovu sa teplota drzi vysoko a tesne pred menzesom prudko klesne

danielinaa
17. aug 2020

takisto vytok byca po ovu kremovity ako nivea a potom neskor lepkavy. Hrudkovity je problem.

miskooo1987
17. aug 2020

Pochopím... mam takú doma a k tomu aj fenu... neviem pri nejakých hruškách by som sa asi začal pýtať na to že od koho to chytila... a to sme párkrát aj riešili správneho rytiera .... ktorý musí občas meč v krvi ovlažit...