Ako vyvolať menštruáciu?

patusikk
28. júl 2021

Ahojte menštruacia mi meška kvôli antidepresívam ktoré som tento mesiac začala brať.
Cyklus som mala vždy pravidelný 28 dní.
Na tehotenstvo nemám žiadne príznaky ani bolesti podbruška, krížov, prsia nič. Takže tehotenstvo vylučujem aj keď na 20, 21 DC som mala nechránený styk.
Máte nejaké zaručené triky na vyvolanie menštruácie čo vám zaberajú? Pretože na gynekológii majú dovolenku od pondelka. 🙂
Ďakujem 😇

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nevenka
28. júl 2021

@patusikk no, ja mavam ovulaciu 19-22 den cyklu. Mohla sa Ti posunut ovulacia kvoli liekom. Ja by som veru takto neriskovala, ked by som mala zacat brat taketo lieky. Priznaky zo zaciatku tehotenstva nebyvaju zvacsa ziadne, resp. nie vyrazne. Pri druhom dietati som mesiac netusila, ze som tehotna. Mam 3 deti a nezvracala som ani pri jednom tehotenstve. Sprav si test isto.

timetotime
28. júl 2021

pokial ti to meska dlhsie tak si najprv sprav tehotensky test a potom sama uvidis ci treba ist na vyvolavacku alebo si tehotna alebo je to neziaduci ucinok tych antidepresiv

deti95060810
28. júl 2021

len pozor, aby si nebola ozaj tehu... Takto sa mi to stalo že som nemala žiadne príznaky pri treťom tehu - iba mi gyn. oznámila že som v 15 tt.... 🙄

elizabet173
28. júl 2021

@patusikk urob si test, ja som nemala žiadne príznaky, dokonca som mala aj menzes a tehotná som bola.

patusikk
autor
29. júl 2021

Robila som si test na 12dpo a čisto negatívny 🙂
aj keď úprimne mala som pocit, že plodné dni mi trvajú dva týždne skoro, pretože v kuse som bola hrozne vlhká ako pri plodných...

elizabet173
29. júl 2021

@patusikk urob ešte o dva dni pre istotu

nevenka
29. júl 2021

@patusikk co je 12 DPO? 26 DC? Ak si mala nechraneny styk 20. a 21. DC, tak relevantny vysledok dostanes vtedy, ked si test urobis 14 dni od 21.dna cyklu, v pripade, ze Ti menzes nepride. Kedze netusis, ci si ovulaciu naozaj mala okolo 14.dna. Co ak sa Ti posunula liekmi na neskor? Ako vies, ze si ovulaciu mala v polovici 28 dnoveho cyklu?

nevenka
29. júl 2021

A podla pocitu mokra to nemozes usudzovat. Este ked aj pises, ze si bola mokra tak dlho. To je tipovacka cista.

patusikk
autor
29. júl 2021

dnes som len tak zo srandy vytiahla tehotenský čo som si robila ráno v nedelu to bolo 12DPO a mala som pocit že tam vidim malu čiarku, rovnako hrubú ako kontrolnú...a tak som si išla kupiť dnes ešte test a vyšli poriadne dve čiarky :D

zuzzuzi909
30. júl 2021

Tehotna byt kludne mozes radsej si sprav test. Mne ale pomaha bud horuca vana alebo pohar cerveneho vina. Dokonca som citala ze by mohlo pomahat par drepov s vyskokom. Za vyskusanie nic nedas 🙂