Ako vkladať Utrogestan ráno?

25. aug 2024

Ahojte, mám predpísaný utrogestan 1-0-1, večer mám vkladať a ráno jesť. Lenže keď ho ráno zjem, do 2hod. mám závrate, točí sa mi hlava. Dr povedal, že mám vkladať aj ráno teda. Lenže ako, keď chodím do práce? Večerný vkladám pred spánkom o 22hod a teda ranný vychádza na 10hod, keď som v práci. Teoreticky by som si to tam vložila, ale nemôžem zostať tých 15 min ležať. A keby ráno doma o 7.00, to zas nie je po tych 12 hodinách…Ako ste to riešili?

guudy
25. aug 2024

Rano o 7. a vecer o 19.
Lepsie, ako v praci o 10.

ina2405
25. aug 2024

Ja som si ho vkladala aj v práci a neležala som...však keď sa nedá, tak sa nedá.

veselo_neveselo
25. aug 2024

Tak si daj rano aj vecer o 7 😁, alebo kedy ti to vychadza. Vecer nemusis ist nutne hned apat, to aj skor budes mat par minut polezat. A rano kedy ti to vychadza pred pracou.

monicazbb
25. aug 2024

Toto su najhnusnejšie lieky ake som kedy brala.Keď som si ich vkladala tak som z nich mykozu dostala a ked som ich jedla tak som sa skoro dovracala a pol dna mi bolo na odpadnutie. Neskor mi ich lekar vymenil za injekcie a amelgen. Ovela lepsie. Rano pichnem injekciu, poobede letim z prace a potom pred spanim.

lynda888
25. aug 2024

Ja si ho ráno dám, ale neležím. Snažím sa to spraviť tak, že ráno po klasickej hygiene vložím a potom sa idem po sediačky maľovať a piť čaj - takže som aspoň 10 min ako tak v kľude. Ako nie je to príjemné, keď to potom celý deň "vyteká", ale čo už.