Ako vám odhalili HPV vírus, keď ste nemali príznaky?

4. feb 2021

Ako vám odhalili HPV vírus? Co mam pýtať gynekologicku, nech mi vyšetrí krv, alebo obyčajný ster nech urobí?
Pýtam sa najmä tých co nemali žiadne príznaky...

Ako hpv virus ma viac ako 80 % Slovákoch a ani o tom nevie...prosím si radu...

Ďakujem

simca06022011
4. feb 2021

Sterom... (pocas preventivky sme to naraz riesili aj s cytologiou atd), mala som to sice negativne, ale len aby si vedela ako sa to vysetruje 🙂
A ano hpv ma vela ludi, ak ho mas a nemas problemy, tak velmi neviem co dalej s toutu infoskou sa da robit, mozno niekto pozitivny napise, ci sa to nejak riesilo.

staskast
4. feb 2021

Ja som mala horšie výsledky za cytologii a potom mi dal robiť špeciálne stery na hpv 🙂 to som mala úplne negatívne. Ale teda môj doktor to riešil až keď som mala horší vysledok.

landsmanka
4. feb 2021

to robi cytologiou, moj doktor to robi kazdy rok pri preventivke a ked som mala horsie vysledky robil ich po polroku zase

monro
4. feb 2021

LBC cytológia, za príplatok. ňou sa to zisťuje. aj konkrétne typy HPV sa vedia zistiť.

chanel_c
4. feb 2021

Ano LBC cytologia, za poplatok. Z vysledkov zistia ci si HPV pozitivna.

zazrakysadeju
4. feb 2021

Dobrý deň, poznám prírodné produkty, ktoré Vám zmenia život, Pre bližšie info napíšte 🙂

evaachesa
4. feb 2021

Ak chodíš na preventívky, tak sa nemusíš ničoho obávať, no dávaj si miesto klasickej cytológie tú presnejšiu - LBC.

popoluska35
6. júl 2024

@zazrakysadeju poprosím info o produkte.

fido69
6. júl 2024

@popoluska35 Zazraky sa nedejú. Toto vlákno je staré 3 roky a užívateľka neaktívna. 😉