Ako sa zbaviť vyrážok pod prsiami?

24. feb 2024

Ahojte
Mam vacsie prsia, clovek sa poti ved jasne a vznikaju na spodnej casti prs vyrazky, podkozne, bolave, niekedy sa daju vytlacit niekedy nie, zhorsuje sa mi to ked mam nejaky zapal tam dole ( aj teraz ) , beriem antibiotika, mam antibioticku mast od gynekologa ale po vyrazkach mi ostavaju ako keby pigmentove skvrny alebo stopy vyzera to skaredo cim to viem zjemnit a vyliecit? Dakujem za info

glorikarebeka
24. feb 2024

Mne pomohla masť pityol,ale teda neviem ci sa ešte vyrába

amelie2017
24. feb 2024

Ja sa v lete pod prsiami mega potim. Davam si detsky krem na zapareniny na ritku 😀 a je dobre. Ale teda vyrazky sa mi nerobia, len mam podrazdenu pokozku.

autor
25. feb 2024

@glorikarebeka vdaka, vyraba

autor
25. feb 2024

@amelie2017 kazdemu inak

autor
25. feb 2024

Umyvam kazdy den, mam aj specialne mydlo, davam aj puder sem tam
Napriek tomu sa to deje
Su to podkozne furunkuly, niektore ani nejdu vytlacit, osetrujem ako viem je to na nervy

deniska2706
25. feb 2024

Skús zmeniť podprsenku, presne tam môže byť problém

autor
25. feb 2024

@deniska2706 to problem nebude

simsalabim
25. feb 2024

Detsky puder pravidlene si neskusala? Naniest pudrenkou vrstvu pod prsia 2x denne? Mne sa pod prsiami vytvaraju fibromceky, raz za cas ich chodim vypalit dusikom a kozny podporuca na tuto prirodzene teplu a vlhku oblast naniest detsky puder a musimpovedat, ze minimalne na tie fibromy pomaha.

autor
25. feb 2024

@simsalabim tak fibrom je nieco ine

simsalabim
25. feb 2024

To ano, ale predpokladam, ze pricina je podobna - vlhko a teplo podporujuce tvorbu mikroorganizmov, ktore sposobuju vyrazky. Ci sa mylim?