Ako sa vyliečiť zo zápalu močových ciest?

lucia851
8. dec 2021

Ahojte co vám pomohlo? Ja mam aj antibiotika druhý deň aj brusnice užívam. Ale stále mam bolesti v podbrušku aj v krížoch a pálenie vagíny a často chodím cikat.

krisbar
8. dec 2021

Poriadne preliecit a potom dlhodobo d-manosu.

mamina0078
8. dec 2021

ATB zvyknú zaberať najskôr taký 3deň. Bylinkový urologický čaj je veľmi dobrý a suché teplo na kríže a podbruško.

iramka
8. dec 2021

@lucia851 blokurima alebo urival manosa akut, Lebo obsahuje d manosu a k tomu tinktura z kapucinky..ta dmanosa zabera veľmi rychlo

linalinabizu
8. dec 2021

@lucia851 Mne pomáha urinal express vrecúška, niekedy aj po 2 vreckách cítim že som už okej

dadis
8. dec 2021

@lucia851 Mne este pomahal uplne horuci kupel...ale taka horuca voda, ze ma trosku aj koža palila..potom vela pit urologickeho caju, aj 3l za den a termofor tam dole..

lucia851
autor
8. dec 2021

@dadis ja beriem tabletky s brusnicami a pijem brusnicovy džús

dadis
8. dec 2021

@lucia851 A ked nemas termofor, tak do politrovej flasky od mineralky horucu vodu a dat medzi nohy 😬

iwanka222
8. dec 2021

Tak ako pisu vyssie ze atb zaberaju tak na 3 den a velmi vela tekutin treba.

krisbar
8. dec 2021

@lucia851 brusnice nepomahaju. odporucam tu d-manosu. laicky..je to molekula cukru, ktora na seba naviaze bakteriu ecoli a vynesie ju von z mocoveho traktu. mne pomohlo toto a to som mala zapaly 20 rokov

lucia851
autor
8. dec 2021

@krisbar dobre kúpim si. Ďakujem

annka24
8. dec 2021

Ahojte , viete mi niečo poradiť na zapal mocovych ciest často sa mi to vracia niečo aby sa mi to nevracalo a uľavilo od bolesti

stanulienkat
8. dec 2021

Veeela tekutin, urologickg caj a hlavne probiotika. Napr. Biogaia.

marianeta
8. dec 2021

@lucia851 vydržať.. ATB nezaberú hneď.. Ja som si vždy pýtala aj Algifen kvapky, tie uľavia od bolesti.. Trpela som týmto roky..

rora
8. dec 2021

Z uzivania antibiotik mozes mat zaroven rozhodenu vaginal.floru (ja to tak mam vzdy),ked liecim zapal moc.ciest atb tak hned na to mam vag.zapal (ty to popisujes ako palenie vaginy), liecim to volnopredajnymi pripravkami na vkladanie, na mocove cesty mi velmi pomahaju brusnice, kapucinka vacsia alebo D-manoza (prasok), ten nasadim hned ako zacinam co i len trosku pocitovat problem a potom sa to nerozvinie

malina12
8. dec 2021

@lucia851 ja som mala minuly týždeň antb.Monural 2 x a doliečujem Manosa+enzýmy

vierkainka
8. dec 2021

Čo je to prosím vás tá manosa?

slavuska1506
8. dec 2021

@lucia851 Kapucinka z pupenov !!! Napr od Serafin. Uzivat aspon mesiac. Tato bakteria ma chapadla. Vzdy sa udrzi a staci trosku oslabena imunita a zase sa to vrati. Mne sa to tiez vzdy vracalo aspon 1x za rok. Odkedy som uzivala kapucinku, uz sa nikdy nevratilo (uz niekolko rokov).

annka24
8. dec 2021

Máte skúsenosti prosím vás s tou D-manosou , aktuálne mám zapal mocovych ciest ,a premýšľam nad tým poprosim nejaké radi dakujem 🙂

janinamojka
8. dec 2021

@lucia851 mala som zapal močových ciest opakovane cely rok... 🙂

janinamojka
8. dec 2021

@lucia851 akutne, D manosa.. Da sa kúpiť v lekárni. Veľmi účinné.. A čaje 100%popijat, najlepšie tie z lekárne

julka85
8. dec 2021

@lucia851 mozno ti poradim, ja som mala s tymto uz taky problem, ze sa mi zapaly mocakov opakovali stvrtrocne, potom uz som pocitovala nutkanie kazdych 5 dni a bola som nestastna. Volala som mojmu liecitelovi a poradil mi serrapeptazu, ale 250.000 UI (enzym z priadky morusovej, uz ho ani nedostat na slovensku nakolko ho EU v aprili zakazala, ale da sa objednat napr. z ebay) a ako som po mesiaci a pol dojedla vsetky taletky, uz sa mi zapaly nevratili. Vraj je to jedina vec co to dokaze preliecit, antibiotika to len utlmia ale nevyliecia, co znamena, ze zapal v tele zostane a mozu sa kedykolvek vratit. Tak dufam ze sa podari zohnat 🙂 ja ked som objednavala estesa dal na slovensku zohnat

eviku777
13. dec 2021

@lucia851 treba zajst aj ku gyn u zien sa casto popri uro problemoch veľmi lahko dostanu aj do gyn oblasti a naopak. Za mna urosept caj, urinal akut tablety a valovic Uro kvapky

lucia851
autor
13. dec 2021

@eviku777 ja som u gynekológa bola ten mi povedal ze tam nič nevidí. Ja už nechodím ani často cikat ani ma to pri močení nepadli, ale mňa vagína svrbí a trochu štípe a bolia ma vaječníky a kríže. Tak ja neviem co to mam

zuzkaa111
15. dec 2021

@annka24 Mne do hodiny vzdy zaberie od palenia petrzlenova vňať. Vyluhovat 20 minút a vypit, max liter denne + dat vnat aj do nohavičiek. Samozrejme popri tom pijem urologicky caj a udrzujem sa v teple, no ta vňať je bleskova pomoc. Teraz som uz dávno mocaky nemala.

https://domacaliecba.sk/100-prirodny-liek-na-in...

juliet86
15. dec 2021

@lucia851 skus caj chanca piedra

rita_malina
15. dec 2021

@lucia851 po novom uz urologovia neodporucaju tieto uro-caje a brusnice, len pit vodu, popripade neperlivu mineralku

igiana
15. dec 2021

@lucia851 ja som mavala caste zapaly moc.ciest, ale odkedy som vzdy pri naznaku uzivala tuto tinkturu okamzite zabrala https://www.mojalekaren.sk/ep-kapucinka-vacsia-...
Vzdy som si dala naraz 5ml (odporucaju 2x po 2,5). Napr. vecer som citila ze je zle, dala som si tinkturu a rano uplne super. Este som pre istotu zo 2 dni uzivala. Aj mama, ktora uz mala dost bolesti, mala po 3 dnoch po probleme.
Predtym som uzivala mega brusinky, dmanosu, kadejake urinal akut a neviem co vsetko. Vyhodila som kopec penazi a aj tak som skoncila na ATB. Tato kapucinka je zazrak.
(Pripadam si ako v teleshopingu 🤣)

ferret95
15. dec 2021

ja som sa trapila 3 tyzdne, pila som urologicky caj, brala brusinky a kupila si nejake volnopredajne lieky tusim urinal akut a potom ked mi doktorka predpisala jednorazove antibiotikum Monural tak zrazu mi to na dalsi den chvalabohu preslo 🙏

aa_andi
15. dec 2021

@lucia851 D manosa je super ja som brala konkrétne Blokurimu pomáhalo mi to. A ATB monural jednodňové najlepšie.