Ako privolať menzes?

22. feb 2023

Dobrý večer , trpím nepravidelným cyklom . Menzes som tento rok ešte nemala . Naposledy som mala v novembri kedy mi trval 3 týždne . Dostala som od gynekologičky hormóny na zastavenie menzesu a vyvolanie menzesu po ôsmych dňoch užívania tabletiek, ktoré mi vyvolali menzes v decembri . Odvtedy nič. Gynekologička mi hovorila že mám cysty na vaječníkoch ale že takéto mladé to mávajú. Mám sa naučiť s tým žiť alebo brať antikoncepciu. Antikoncepciu som už brala pred niekoľkými rokmi ale robila mi zle . Nechcem ju brať. Myslíte že keby zmením gynekologičku niečo by sa zmenilo žeby mi niečo iné vedela poradiť ?

zaneta14
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veselo_neveselo
22. feb 2023

Urcite, najdi Dr. ktora ti aspon veci vysvetli. Mozno ta nepolieci nijak inak ako tato, ale ze by si aspon rozumela o co ide, a vedela co a preco odmietas.

janka6167
23. feb 2023

Ahoj, skús nejaké bylinkové čaje. Tie mi pomohli dost pri nepravidelnej menštruácii. Dobrá je alchemilka alebo z drogerie Dm ženský caj (nespomeniem si názov ale ma ružovú krabičku) 😊

mimi410
24. feb 2023

Bylinkové zmesi na princípe tradičnej čínskej medicíny. Mne pomohli, ms mam pravidelnu, upravil sa mi hormonálny profil, a veľmi mi pomohli pri zápale močových ciest🙏